sobota 15. prosince 2018

Recenze: Hubelino Hravé počítání

A je tu úplně nejposlednější tip pro Ježíška, tentokrát v rámci spolupráce. Pokud ještě potřebujete něco ulovit pro děti, zkuste Hubelino, v Maxik.cz je pořád čas objednat pod stromeček, ale už moc neotálejte!Loňské Vánoce jsem vám recenzovala kuličkovou dráhu Hubelino, která je výborná, odolná a variabilní, dají se k ní dokupovat další a další sady a navíc je kompatibilní s Lego Duplo. Kuličkovou dráhu najdete ukrytou v zelených krabicích, ale pod značkou Hubelino objevíte i krabice modré. V těch se ukrývají edukativní kostičky v podobě nejrůznějších her (domino, sudoku, tangramy...) nebo jednoduché počítání pro nejmenší.

Právě počítací sadu "Hravé počítání" jsme si vybrali my pro naši prvňačku Marušku, ale nadšený je z ní i Viky, i když ještě čísla jako takové nechápe.Balení obsahuje 115 kostiček, na kterých jsou čísla a znaménka, některé kostičky jsou jen červené a oranžové, dále v balení najdete jednu velkou základní desku a 4 malé destičky.

Díky Hravému počítání od Hubelína si děti mohou procvičovat sčítání, odčítání a porovnávání čísel, s pomocí žlutých a červených kostiček lze příklady jednoduše ukázat pro lepší pochopení i v praxi.

Hubelino je vyrobeno v Německu z ekologicky šetrných materiálů, velmi oceňuji jeho kompatibilitu s Lego Duplo, díky čemuž se dá hra rozšířit. Plast je pevný a odolný, takže hračka přežije i méně šetrné dětské zacházení :-)Na další produkty od Hubelina se můžete mrknout zde: https://www.maxikovy-hracky.cz/hubelino

Žádné komentáře:

Okomentovat