pondělí 12. listopadu 2018

Testujeme: Samolepící jmenovky StuffLabels

Do jaké kategorie popisovačů spadáte vy?
 • Rodič, který má vše úhledně podepsáno, od čepice až po ponožky
 • Rodič, který označuje věci propiskou nebo fixem, na co psát nejde, doufá, že se neztratí
 • Rodič, co nepodepisuje a doufá, že se vše najde  😂
Já jsem byla vždycky z těch, co pak do inzerátů píše: Stav dobrý, štítek popsaný propiskou... 🙈 A taky z těch, co pak mladším sourozencům škrtají přepisují lístečky na oblečení a doufají, že se poznají i pod jménem starší ségry 😀

Teď je to měsíc, co jsem dostala možnost vyzkoušet na vlastní kůži samolepící jmenovky na všechno. O jejich existenci jsem věděla, ale přišlo mi, že těch pár věcí zvládnu vyřešit ekonomičtěji, i když ne s takovou pohodlností. Jenže teď Maruška začala chodit do školy a najednou je tu hromada věcí, které si musí uhlídat a jakmile něco ztratí mezi těmi stovkami dětí, už je to těžko k nalezení. A není to jen oblečení, ale i peněženka, hromada sešitů a učebnic... A už to chce pořádné označení, které nikdo nepřehlédne.Otestovat jsem měla možnost jmenovky od StuffLabels a byla jsem moc zvědavá, jak obstojí, jestli dobře drží, jestli vydrží praní, sušení a jak dobře půjdou sundat.

Hned na úvod jsem byla nadšená z eshopu, který je přehledný. Štítek si vytvoříte na první stránce jednoduše a rychle. Ke jménu si vyberete z obrovského množství obrázků. U Darinky jsem zvolila její značku ve školce, u Marušky motiv, který má na aktovce a školních pomůckách, a tak jí hezky všechno ladí. Líbí se mi, že si na eshopu můžete zobrazit i reálnou velikost štítku.

Jmenovky mi dorazily během pár dní ve stylové obálce s logem a s podrobným manuálem. Za 395Kč včetně poštovného dostanete 90 samolepek na třech arších, které jsou vyrobené ze speciálního materiálu, Jsou tak odolné vodě, mrazu i varu. Nemusíte se  bát, že o jmenovky praním či žehlením přijdete.Jmenovky jsou měkkoučké, což jsem zjistila při odlepení první, musí se s nimi opatrněji zacházet, ať se vám k sobě neslepí a ať zespodu neosaháte lepidlo. Díky tomu však neškrábou na cedulce na oblečení a pěkně s ní splynou. Jmenovky je potřeba nalepit rovně, aby se nikde neodchlipovaly a zajistily tak 100% voděodolnost.A jak tedy přežily samolepící jmenovky naše měsíční testování?

Využili jsme je na oblečení, ale také na učebnice, sešity či svačinovou krabičku a lahev. Snažila jsem se je lepit na místa, u kterých jsem předpokládala, že nebudou tolik vystavené oděru.

Asi nejvíc jsem je využila na oblečení. Jak už jsem referovala výš,  jsou měkké, takže neškrábou. Ideální je je nalepit na štítek v oblečení, ale někde nebývá, nebo jsem potřebovala jmenovku nalepit např. na pytlík do tělocviku a i na takových místech drží skvěle. Vyzkoušela jsem bavlnu i polyester, s ničím nebyl problém. Praní i sušení vydržely jmenovky naprosto bez problému. Testování samozřejmě nebylo tak dlouhé, abych vyzkoušela životnost třeba na 10 pracích cyklů, předpokládám, že potisk časem bledne nebo se může odřít. Ale tři čtyři praní zvládly jmenovky bez úhony. Žehlení jsem nezkoušela.

I s myčkou se kamarádí bez problému, tou už jsem samolepky projela nespočetněkrát, nápis lehce vybledl, ale stále jsme neměli potřebu je měnit.

V botech je dobré opravdu pečlivě vybírat místo s nejmenším oděrem, abyste nemuseli jmenovky často měnit.

Ač se může zdát, že jmenovky drží jako přibité, tak musím říct, že jsem byla překvapená, jak lehce jdou odloupnout. Na místě nezůstává lepidlo a samolepka se netrhá.Myslím, že samolepící jmenovky StuffLabels splnily vše, co slibovaly na 100%. Já jsem s nimi moc spokojená a mám je pořád po ruce.

A takový malý tip - doporučuji si udělat i jednu sadu s telefonním číslem a používat pro dítě na výlety jako "ztracenku". Jmenovka drží dobře, takže ji dítě jen tak z nudy nesloupne a pokud se ztratí, stačí ji jen někomu ukázat.

Zaujaly vás samolepící jmenovky StuffLabels? Mám tu pro vás možnost jednu sadu 90ks štítků vyhrát! 
⋆⋆⋆SOUTĚŽ⋆⋆⋆

Abych jen nechválila, ve spolupráci se StuffLabels tu pro vás máme možnost zasoutěžit si o jednu sadu jmenovek (tj.90ks)!

Jak se zapojíte?

Napište mi, který obrázek z nabídky byste si na jmenovku zvolili. Vybírejte na www.stufflabels.cz. 

Své odpovědi pište pod tento článek (připojte svůj email pro případné kontaktování) nebo na FB Matky na palubu pod příspěvek "Soutěž o jmenovky StuffLabels".

Za veřejné sdílení na FB vás do soutěže zařadím dvakrát.

Soutěžíme ode dneška, 12.11.2018 do příštího pondělí 19.11.2018 do půlnoci. Poté vygeneruji jednoho z vás!

Hodně štěstí! 

11 komentářů:

 1. Objednávala jsem neteri na vánoce a vybrala jsem ji kačenku. Pro dceru jsem chtěla domeček,jako značku ve školce,ale v nabídce není. Tak se mi líbil medvídek. Kača M. horakol_volny.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Volila bych nějaké zvířátko - kočičku nebo medvídka . S touto značkou ještě zkušenost nemám, ale uz jiný způsob označování ani nepoužívám.

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě bych si vybrala ptáčka,syn Tomášek ji má ve školce:-)
  karlabaleja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. U nás by to bylo nějaké auto nebo něco technického ��
  Jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Mě se libi netopýr nebo chobotnice, ale nechala bych výběr na synovi 😉

  OdpovědětVymazat
 6. Mysku ;-) helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Asi kotva, nebo zelva, nebo... viktoria133@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Jasná volba – autíčko:-)kulhanovap@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Ptáček kocmanova.lenik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Vybrala bych sovu, to je dcerky oblíbené zvíře a dobře by nám ladila ke školním potřebám. Zdravím, Lenka K
  vanilla.cupcake(at)seznam.cz

  OdpovědětVymazat