úterý 6. listopadu 2018

Čteme: Dinosaurium


"Vítejte v Dinosauriu, unikátním muzeu, které má otevřeno 365 dní v roce. Je domovem neobyčejné sbírky druhohorních příšer, od miniaturního troodona až po obrovitánského brachiosaura. Jak se dinosauři vyvíjeli? A proč měli někteří z nich pera a jiní zase šupiny? Račte vstoupit a prozkoumejte svět dinosaurů v celé kráse."

Po nádherných velkoformátových knihách Animalium a Botanicum vyšlo v září další knížní muzeum - Dinosaurium. I když u nás doma už to největší dinosauří období přeslo, tenhle knižní skvost nám udělal velkou radost. Když jsme knížku před pár měsíci objevili, byla jsem v pokušení nečekat na české vydání a pořídit nám původní verzi.

Ale vyplatilo se čekat!Světlo světa tak nedávno spatřila skvostná velkoformátová kniha. Díky realistickým propracovaným ilustracím se můžete přenést do pravěku a dozvědět se spoustu zajímavostí o životě dinosaurů. I když text není přímo určen dětem, knížka je nadchne pro krásné barevné obrázky a budou mít touhu se dozvědět více a více nových věcí. A my dospělí? My se můžeme přenést do dětských let a být neskrytě fascinovaní krásou, kterou knížka schovává.

Dinosaurium je "must have" každé knihovničky a já jsem moc ráda, že je šperkem i té naší.

Velké díky za ni Albatrosmedia!
Žádné komentáře:

Okomentovat