neděle 21. října 2018

Recenze + SOUTĚŽ: Rodinné puzzle Cobble Hill

Milý Ježíšku, 

jestli taky tápeš, co dětem přinést pod stromeček, mám tu pro tebe inspiraci a rovnou na dárek pro celou rodinu! 

Když jsem byla malá, měla jsem velkou sbírku puzzle a skládání mě nepřestalo bavit ani v dospělosti. Je to jedná z věcí, která se nejspíš dědí, protože naše holky puzzle milují a dokážeme skládat obrázky do nekonečna. Nedávno mě oslovil eshop Puzzle-puzzle.cz, jestli nechci vyzkoušet něco z jejich sortimentu. Z tohoto eshopu máme úplně první pěnové puzzle, které dostala Maruška, když byla ještě miminko a pořád ho ještě používáme v domečku na zahradě. Jak už název eshopu vypovídá, najdete tady široký sortiment nejrůznějších puzzle. Pro děti, pro dospělé, klasické, pěnové i dřevěné. Tradiční i netradiční.


Ale dneska mám pro vás tip na něco jiného. Už jste slyšeli o RODINNÉM PUZZLE? Já doposud ne a moc se mi tento nápad zalíbil. Značka Cobble Hill začala vyrábět unikátní rodinné puzzle obsahující 3 různé velikosti dílků, díky čemuž se u něj zabaví celá rodina bez obav z toho, že je skládačka pro dospělého příliš jednoduchá, nebo naopak pro dítě příliš složitá. Největší dílky jsou velké zhruba 6cm, přičemž každá velikost dílků připadá jedné části puzzle (což můžete vidět níž na fotce již složeného puzzle).Díky tomu si každý můžete skládat svou část a na závěr ji propojit.

Na eshopu najdete výběr z mnoha motivů, které mají 350 - 400 dílků. Jsou vyrobené z pevného kartonu a tisk na nich je kvalitní. Neobvyklé jsou také pro nezvyklý tvar dílků, značka Cobble Hill nevyužívá standardní mřížku,  ale každý dílek puzzle má jiný tvar. Díky tomu je skládání obtížnější. Zrovna u tohoto puzzle je to trochu škoda, protože by z velkých dílků mohly skládat i mnohem menší děti. Na druhou stranu pro jejich unikátní tvar do sebe zapadají opravdu jen dílky, které k sobě patří, takže se nespletete. A mě tahle verze bavila víc než klasická. My jsme si na recenzi vybraly motiv mořských želv.  Puzzle je kvalitně zpracované, dílky k sobě naprosto pasují, tisk je ostrý a výrazný. Všechny dílky jsou uvnitř pouze v jednom sáčku, což je škoda, určitě by roztřídění podle velikostí usnadnilo práci, takže jsme si puzzle dodatečně rozdělili do samostatných pytlíčků. Puzzle je poměrně složité a to jak obrázkem, tak i množstvím dílků, určitě je vhodné pro děti, které už mají zkušenost se skládáním větších obrázků.

Na rodinném puzzle nejvíc oceňuji nápad. Jsem všemi deseti pro aktivity, které podporují společně strávený čas dětí s rodiči. A tady se navíc rodiče nebudou kousat nudou 😏 Skládačka je zároveň výzvou pro děti, které se postupně mohou učit skládat od velkých až k malým dílkům a zvyšovat si tak obtížnost.

⬇️⬇️⬇️

SOUTĚŽ NA FACEBOOKU


Jedno puzzle tady mám i pro vás! Protože se blíží Vánoce, vybrala jsem do soutěže rodinné puzzle se zimním motivem:  https://www.puzzle-puzzle.cz/cobble-hill-rodinne-puzzle-snehulak-a-jeho-pratele-400-dilku-d124072/?g=633&f=f39v980

Zapojit do soutěže se můžete na Facebooku: www.facebook.com/matkynapalubu v připnutém příspěvku!

Soutěž probíhá do 28.10.2018 do půlnoci.


Žádné komentáře:

Okomentovat