úterý 25. září 2018

Soutěž o 3 balíčky produktů Labeta

Krásné odpoledne drahé matky!

Kdo mě sledujete na Instagramu, tak víte, že jsem před prázdninami měla možnost nezávazně ochutnat produkty naší české firmy Labeta. Pod touto značkou najdete nejrůznější mouky a směsi k pečení či vaření, produkty na zavařování (cukry, pektin ad.), pudinky, velkou řadu bezlepkových produktů či bio řadu oblíbených směsí. A na základě mé spokojenosti jsem se s Labetou rozhodla navázat dlouhodobou spolupráci.

Co jsem na mateřské, trávím v kuchyni opravdu hodně času. Vaření i pečení mě baví. Ale víte jak to bývá, matka míní, děti mění. A tak období, kdy je ze mě "šéfkuchař", střídají období, kdy jsem ráda, že se děti spokojí s krupicí k obědu a hrnec polívky vydrží dva dny. Internet nám nabízí spoustu krásných blogů s načančanými jídly, ale co mi často chybí, je realita... Realita mámy, která nestíhá a potřebuje uvařit něco rychle, dostupně a necítit se přitom provinile, že "už je zase chleba ve vajíčku...".
Když mi přišel balíček s produkty Labeta, objevila jsem v něm směsi na moučníky (perník, muffiny a další). Takhle z krabičky jsem nikdy nezkoušela péct, a tak mě příjemně překvapilo, že ve složení u většiny nabízených produktů není nic, co bych tam sama při pečení nedala. Do sypké směsi se přidají většinou tekuté ingredience jako je mléko, voda či vajíčko a během chvilky je hotovo. V poměru přesně takovém, aby z trouby vyšel nadýchaný moučník. Když jsem takhle vytahovala bezlepkové muffiny a později bábovku a u obojího návštěva nepoznala, že je to z kupované směsi, tak jsem přemýšlela, proč jsem tohle vlastně nezkusila dřív? Další výzvou pro mě potom bylo bezlepkové pečení, kterého jsem se vždycky bála. Většina mých dřívějších pokusů ztroskotala na nepochopení, jak se s kterou moukou pracuje a po pár "zákalcích" jsem tuhle oblast vzdala. Když jsem tak vytahovala z trouby svojí první bezlepkovou bábovku z Univerzální bezlepkové směsi a ona byla fakt dobrá, nadýchaná a chutná a ani manžel nepoznal, že není z obyčejné mouky, tak jsem si uvědomila, že se my mámy často snažíme být hrdinky. Snažíme se být ty nejlepší hospodyně a máme pocit, že když si něco chceme ulehčit, budou se na nás lidi koukat skrz prsty. Ale co mám děti si uvědomuji, jak moc cenný je čas a chci jej využívat efektivně. Myslím, že v tomhle jsme si právě s Labetou padli do noty, protože jejich výrobky usnadní práci v kuchyni, jsou tu, když potřebujete honem něco upéct, uvařit a nemáte čas strávit dopoledne u plotny a přitom vám vznikne plnohodnotné jídlo.

A na co se můžete těšit?

Protože jsou teď pro mě aktuálním tématem svačinky do školy, chystám se experimentovat v kuchyni a těšit se můžete na pravidelnou várku receptů pro malé školáky i celou rodinu. Chci se ponořit do tématu bezlepkového pečení a sama jsem zvědavá, jak se mi vše podaří :-)

Fotografie je ilustrační


Hned na úvod mé spolupráce s Labetou jsme si pro vás připravili soutěž, abyste i vy měli možnost zapojit se a vyzkoušet si produkty, i když věřím, že vám značka není úplně neznámá. 

Hrajeme o 3 balíčky produktů Labeta!

A jak se můžete zapojit do soutěže? 


Napište mi, jaké recepty vás zajímají! Na jaká jídla si často hledáte inspiraci? Jakou oblast receptů byste ocenili? 

Své komentáře přidávejte pod tento příspěvek na blogu (nezapomeňte připojit svůj email), nebo pod příspěvek na Facebooku Matky na palubu označený "Soutěž s Labetou". 

Za veřejné sdílení na FB vás do soutěže zařadím dvakrát. 

Soutěžíme ode dneška, 25.9.2018 do příštího týdne, 2.10.2018 do půlnoci.

Poté vygeneruji tři vítěze, kteří získají každý jeden balíček produktů Labeta. 


Výhry budou odeslány pouze na adresu v České republice. Děkuji za pochopení.  


4 komentáře:

 1. Tak já jsem teda ostuda, značku dosud neznám... Na internetu nejčastěji vyhledávám recepty na pečení- koláče, buchty, muffiny... a nejvíce ocenim nějaké zdravější verze, kde není tuna cukru apod
  Děkuji, Katka
  Katka.sramkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Často hledám recepty na nějaké jednoduché koláče, něco jako frgál :-)
  cumanelka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ja vyhledávám nejčastěji recepty pro děti, take různé buchty, koláče a občas nějaké recepty, které jsou zdravé :) Misa
  MK.Michela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Nejvic sladke ,,ke kafi,, nebo ,,pro deti,, :-) helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat