neděle 24. června 2018

Testujeme: RANDEBOX aneb Na rande s manželem


Jedna z věcí, která mě na blogování baví, jsou spolupráce. Ne proto, abych něco dostávala, i když i to je příjemná část, ale proto, že poznávám a potkávám spoustu zajímavých lidí, spoustu zajímavých projektů. Bez blogu bych neobjevila opravdu hodně lokálních značek a malovýrobců, kteří svým produktům vkládají duši.

A dneska to bude jednom krásném nápadu, za kterým stojí Ingrid a Dušan, kteří přivedli na svět kromě dětí také Randebox. Pojďte se mnou do něj nahlédnout!Kdysi jsem četla jedno moudro, které se mi na věky zapsalo do paměti. A to, že vztah se nedá jen žít, musí se neustále budovat. Jako náctiletá jsem se tomu zasmála, ale jako manželka a rodič vím, kolik síly se v tom ukrývá. Pryč jsou časy, kdy jsme si mohli s manželem kdykoli kamkoli vyrazit, kdy jsme si mohli přispat a celý den trávit jen spolu a poflakovat se. Pravda je, že jsme spolu sice celé dny doma, ale zavalení prací a povinnostmi a na ty hezké chvilky zbývá strašně málo času. A co si budeme povídat, těch aktivit, které se dají dělat, když jste připoutání k dětem, je omezeně.

Jsem šťastná, že jsem rodič, děti považuji za obrovský dar a smysl našeho života. Vím, že to manžel cítí stejně. Ale oba taky cítíme, že vztah rodičovstvím dostává pěkně na frak. A tak jsem ráda, když máme možnost vztah něčím okořenit. Ať už příjemným večerem u jídla, filmu, nebo při občasném hlídání, kdy se dostaneme i mezi lidi někam za kulturou.

Když mě tak Ingrid oslovila s nabídkou vyzkoušení Randeboxu, hned mě jeho myšlenka nadchla. To je přesně to, co vztah potřebuje! Něco nového, překvapivého a zároveň jednoduchého!

A o co vlastně jde?

Randebox je dárková krabice, která vychází každý měsíc vyladěná do jednoho téma. Obsah aktuální krabičky je překvapením, ale můžete si objednat i ze starších vydání, kde je obsah poodhalen. V každém boxu najdete věci, které dohromady tvoří celek pro příjemné rande s partnerem, přiložen je i návod plný nápadů, jak s daným tématem naložit.

Já jsem si vybrala Randebox V rytmu samby, ve kterém se ukrývalo Salko a kokos pro výrobu kuliček brigadeiros, čaj maté s ozdobnými brčky, hakisák, sada kvízových otázek, čokoládky a pastelky na bodypainting.

"Podívej, co mi přišlo!" Mrknu na manžela, když rozbaluji krabici. Mávám před ním kokosem, salkem a nakonec ukazuju pastelky, se šibalským pohledem mu říkám, že se s nimi dá malovat na tělo.

"Ten čaj, ten je skvělý, to mám radost!" odpoví mi manžel.

Ano, přesně pro taková romantická polena je Randebox ideální!

Randebox využijete v teple domova, nemusíte nad ničím složitě přemýšlet a jediný úkol je si udělat chvilku času sami na sebe, což je krásné 💕

Box pořídíte zde: Randebox.cz, vybrat si můžete Randebox na zkoušku, konkrétní Randebox nebo překvápko aktuálního měsíce nebo předplatné, se kterým můžete randit pravidelně 😎

Žádné komentáře:

Okomentovat