čtvrtek 21. června 2018

Hry na cesty + SOUTĚŽA je to tu! Čas, kdy budeme muset zasednout kufr, abychom ho vůbec zapnuli a mohli odjet vstříc letním dobrodružstvím! Čas, kdy budeme shánět zmenšeniny produktů, které zaberou minimum místa při balení a přesto poslouží v plné parádě. 

Dneska mám pro vás přichystaný další článek ve spolupráci s Ditipo.cz, ve kterém vám představím několik her a aktivit, které se víc než hodí na cestování. A co víc? Na závěr článku si můžete zasoutěžit o cestovní balíček 😝

Samo Ditipo vydalo skvělé kapesní magnetické hry na cesty, které mají kompaktní velikost a přitom se dají hrát úplně stejně, jako jejich plná verze. 
U nás v kufru zakotvil Logik, na výběr máte i další hry jako je Sudoku (o to si zasoutěžíme), Člověče nezlob se, Dáma, Šachy a Piškvorky.

Hry jsou schovány do malé plechové krabičky, která je přímo i hrací plochou. Hrací panáčky, žetony atd. potom nahrazují magnety.

Pokud náhodou neznáte hru Logik, doporučuji po ní sáhnout. Sama si ji pamatuji z dětství a moc nás bavila a baví. Hraje se ve dvou hráčích, kdy jeden umístí do čtverečků "Tajný rébus" kombinaci 4 barev, kterou druhý hráč nesmí vidět. Druhý hráč poté zkouší hádat, jaké barvy použil ten první. V každém pokusu předvede barevnou kombinaci a první hráč mu potom s pomocí bílých a černých magnetů určí, kterou barvu a místo uhádnul správně.Můj další tip  není sice hra, ale stíratelný sešit, který zasunete do batůžku a můžete jej mít po ruce vždy ve chvílích nudy. Je plný zábavných úkolů a hlavní výhodou je, že je stíratelný, takže jej můžete používat do nekonečna. Velký výběr stíratelných sešitů naleznete zde: https://www.ditipo.cz/stiratelne-sesityCo mě hodně zaujalo je klasická hra Flaška. Kdo ji v dětství nehrál, jako by nebyl! Ditipo nabízí  flašku přímo jako připravenou hru s otázkami a úkoly. Vybrat si můžete ze třech variant: Party, Family a OUTDOORMůj poslední tip není tak úplně skladný, ale za to mě tahle novinka naprosto nadchla a úplně vidím tu srandu po večerech s přáteli. Hra Čmárej a hádej  v sobě ukrývá kartičky, na kterých jsou namalované nesmyslné karikatury a hráči mají za úkol vymyslet a přimalovat, co by mohlo na kartičce být. Ostatní potom hádají, co namaloval. 

A teď bychom si mohli dát slibovanou soutěž, co? :-)

Protože se určitě většina z nás chystá na cesty, připravila jsem pro vás ve spolupráci s Ditipo.cz soutěž o cestovní balíček. A co v něm najdete? 

Jak se zapojíte do soutěže?

Napište mi, kam se o prázdninách chystáte, kam byste případnou výhru vyvezli!

Své odpovědi pište pod tento příspěvek nebo na Facebook Matky na palubu pod příspěvek označený "Soutěž o hry na cesty". 

Za veřejné sdílení na Facebooku vás zařadím do soutěže dvakrát. 

Soutěžíme ode dneška, 21.6.2018 do pátku 29.6.2018 do půlnoci. Poté vygeneruji jednoho vítěze, který získá výše uvedenou výhru. 

Výhra bude zaslána pouze na adresu v České republice, děkuji za pochopení! 


23 komentářů:

 1. My se chystáme dovolenkovat po České republice s našimi dvěma holčičkami. Nejraději chodíme po horách, takže bychom případnou výhru vyvezli někam do přírody, tam si udělali piknik a hráli :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, to jsem vůbec neznala, syn miluje dámu, takže je to jasné!
  Sudoku už každopádně je vyprodáno. :-(
  Takže jdu objednat dámu a logico, to jsem milovala já a syn ač už 8 letý ho ještě nezná. :-)
  Zítra jedeme na 3 dny na Jizeru, stanovat, raftovat a užívat si krásné české přírody, v létě snad zvládnem ještě jedno stanování a v srpnu hurá do Řecka, ml.synovi pomáhá na průdušky. Takže by se sudoku vyvezlo. :-) A to nepočítám návštěvy u babiček, tety apod. :.-)
  Sdílím jako Iveta Daniel
  Hezké léto, Iveta

  OdpovědětVymazat
 3. Hry by se nám moc hodily na zabavení při dlouhé cestě na chorvatskou Istrii.
  vejvodova.adela_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Chystáme se do Chorvatska s rodinou. Jedeme autem, takže to bude dlouhaaaa cesta�� takže výhra by se nám hodila:-) Kaca M. horakol@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Hezký den, my se chystáme pět rodin s dětmi do Orlických hor, takže bychom je tam určitě užili, na fb sdílím pod svým jménem Renata Ševčíková (PavlikovaRenata@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 6. My si naopak vezmeme vnoučata na týden k nám, takže v případě nehezkého počasí nebo nudy, by se dětem určitě líbily. Sdílím jako Alexandra Pavlíková (Michel.ova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 7. My s našimi 3mi dětmi jedeme do Rakouska. Irena.myslikovjanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Jedu do lazni Dolni Lipova. Pojedeme pres celou CR s holkama- 4roky a 1.6roku.

  OdpovědětVymazat
 9. Zatím máme naplánovanou chalupu v Krkonoších a dál uvidíme, co se naskytne. lucily@seznam.cz (sdílím na FB)

  OdpovědětVymazat
 10. Letos procestujeme Českou republiku a vlakem.Vnoučci rádi jezdí vláčkem.

  OdpovědětVymazat
 11. My jedeme na českou klasiku - do Chorvatska.
  Jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 12. my letos zatim jen k babičce na Moravu, ale i tak nám cesta trva 3 hodiny, takže do auta spoustu, hracek, knizek a hlavne jidla :D MK.Michaela@seznam.cz, fb Michaela Kratochvílová

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. My se uz zacatkem cervence chystame na 4 dny do Budapesti pak na Moravu a v polovine srpna Chorvatsko. lenka.polakovicova7@gmail.com na fb sdilim jako lenka polakovicova

  OdpovědětVymazat
 15. My jedeme navštívit Chorvatsko takže tam by jsme hry vyvezli :)

  OdpovědětVymazat
 16. Tak letos máme čerstvé miminko, takže výhru bychom "vynesli" pouze na naši zahradu k bazénu. Rozhodně bychom ji tam ale užili :-) helsis@seznam.cz (fb Jana Šaurová)

  OdpovědětVymazat
 17. Vyvezli bysme na Malou Fatru
  marketa.botankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Do Chorvatska, tam by se nám výhra šikla. :-)
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. hezký den, my vyrazíme na výlety do Mikulova, už se na to moc těším :) ty magnetické hry jsou skvělé,sama se pamatuju, že jako malá jsem měla takové člověče nezlob se. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Slovensko uz mame za sebou. Vyhru bychom vzali do Jeseniku :)
  betkast@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Moc děkuji za skvělý tip s Logikem. Pořídili jsme dceři za vysvědčení a je neuvěřitelně nadšená. Stále nás pronásleduje, že chce hrát! Moc díky!! :-)

  OdpovědětVymazat