pátek 15. června 2018

Čteme: Výlety s tajenkou


Lucie Nachtigallová, máma tří dětí a neuvěřitelně akční žena, vydala v březnu svou třetí knížku, Výlety s tajenkou. Po dvou úspěšných knihách Deník fejsbukové matky přišla další pecka. Tentokrát z jiného soudku, ale neméně zábavná. Výlety s tajenkou jsou knížkou, která se v knihovničce víc než hodí! Pojďte do ní se mnou nakouknout a když budete pozorní, objevíte v ní i naše cácory :-)


Lucka, kterou určitě znáte hlavně skrz její zábavnou facebookovou stránku Deník fejsbukové matky, se věnuje také své firmě Velká dobrodružství, která pořádá pohádkové lesy a mimo jiné tu najdete také Výlety s tajenkou, které dřív než v knižní podobě vznikly jako projekt, díky kterému můžete vyrazit na nejrůznější výlety po celé republice a s sebou si stáhnete zábavnou tajenku k vyplnění.

A jak to funguje? Z nabídky si vyberete výlet, kam se chcete vydat a objednáte si k němu tajenku. Jeden výlet stojí 100Kč a najdete u něj podrobný popis cesty a navštíveného místa, mapu, průvodní dopis a tajenku. My jsme s dětmi pár míst už zkusili a je to příjemné zpestření rodinného výletu, navíc díky podrobnému a kvalitnímu popisku objevíte nejzajímavější místa.

Knížka Výlety s tajenkou navazuje na tento pěkný projekt. Objevíte v ní 15 výletů po celé České republice, které jsou vhodné pro děti od 3 let. Na knížce se mi moc líbí, že není obyčejným průvodcem, ale je propracovaná do posledního detailu a můžete s ní pracovat během celého výletu. Velké plus je, že je tvořená přímo rodiči s dětmi.

Knížku Výlety s tajenkou zakoupíte zde:  https://www.albatrosmedia.cz/tituly/42401150/vylety-s-tajenkou

A všechny Výlety s tajenkou najdete zde: http://www.velkadobrodruzstvi.cz/vylety-s-tajenkou/

Žádné komentáře:

Okomentovat