pátek 4. května 2018

Pozvánka na festival mini


Když na mě vyskočil nový plakát k jarnímu festivalu mini, musela jsem se smát, protože jsem si říkala, že teď aspoň vím termín, kdy zase budeme nemocní 😁 Zatím se nám podařilo jít jen na jeden,  ale pevně doufám, že tentokrát opět neskončíme jen u inspirace a zajdeme všechnu tu krásu i omrknout a naplnit tašky!

I letos nebude nouze o inspirativní lidičky: http://festivalmini.cz/category/vystavovatele/ a mezi tou krásou mám své jasné favority!

Zahrada na stěnu 

I když zrovna já nejsem člověk, který by kytky v domácnosti miloval, tak tohle mě nadchlo. Zahrada na stěnu je projekt gardners.cz , ve kterém najdete obrazy z rostlin, mechové obrazy a další zajímavě komponované rostliny do interiéru.Likegroup

Likegroup nebude ani tentokrát chybět na festivalu mini s brýlemi KiETLA a tentokrát se můžete těšit na kolekci pro děti 6-9 let, CraZyg-Zag, tři typy v různých designech. Sledujte blog a brzy se o nich dozvíte víc 😎 Brýle se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a hlavně odolností, což oceňuji nejvíc!Hany h. Kašičková

Díky upoutávkám na festival mini jsem objevila uměleckou zlatnici Hanu Kašičkovou. Hana se zaměřuje na autorské šperky s příběhem, což je pro nás mámy trefa do černého! Dlouhou dobu pokukuji po náramku, na kterém bych pyšně mohla nosit své tři děti a právě Hana nabízí šperky, které mi padly do oka. Už se těším, až její práci uvidím na vlastní oči.Učící věž zažívá poslední dobou velký boom. Já se přiznám, že kopu za "přiraženou židli" k lince. Ale Viky mi opět dokazuje, že co fungovalo u holek, u něj se nesetkalo s úspěchem a přiznám se, že jsem docela nalomená učící věž pořídit ač by mě to dřív nenapadlo. Na mini se objeví značka Petinka, která vyrábí skvěle vymyšlené věže, která se plně přizpůsobí věku a potřebám dítěte. 


Nouze nebude ani o dobré jídlo a kromě proslulých Lelí´s cupcakes  se můžeme těšit i na novinku - nanuky Lunar.


Já se budu těšit i na setkání s vámi, doražte! 😙

Žádné komentáře:

Okomentovat