pátek 6. dubna 2018

Soutěž o knihu Nejpomalejší kniha na světě


Když jsem zahlédla knihu Nejpomalejší kniha na světě, musela jsem dát pomyslný palec nahoru, protože by mě nenapadlo, že se vlastně dá zpracovat i takové téma. A jak zajímavě! Určená je dětem zhruba od 7 let, ale zpracování i informace jistě zaujmou i dospělé. 

"Nejpomalejší kniha na světě je napěchovaná překvapivými fakty o všem, co lze nazývat pomalým – od pomalých zvířat, přes robotické šneky až po pomalou televizi. Ale pozor! Když se ponoříte do vod pomalého uvažování a potutelných vtípků, může se vám stát, že sami hodně zpomalíte… a zároveň si uvědomíte, že svět skýtá mnohem víc tajemství a záhad, než jste si kdy dokázali představit."

Zaujala vás tato kniha stejně jako mě? Pojďte si o ni zasoutěžit!

Zahrajeme si hru, co se ti vybaví když se řekne... 😀

NEJPOMALEJŠÍ... Napište mi, co se vám vybaví jako první, když se řekne nejpomalejší! Žádná odpověď není špatně  😝

Napište mi dolů do komentářů (plus připojte svůj mail), nebo na našem Facebooku pod příspěvek označený "Soutěž o Nejpomalejší knihu na světě". Přidáním komentáře vás zapojím do soutěže a pokud navíc budete soutěž veřejně sdílet na svém fb profilu, zařadím vás do soutěže dvakrát!

Soutěžíme ode dneška, 6.4.2018, do příštího pátku 13.4.2018 do půlnoci.

Poté vygeneruji jednoho vítěze, kterému zašlu knížku Nejpomalejší kniha na světě,

Výhra bude zaslána pouze na adresu v České republice, děkuji za pochopení!

20 komentářů:

 1. Nejpomalejší? Rozhodně internet, když ho potřebuji ze všeho nejvíc.
  klara.odehnalova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Můj běh, když se zavírají dveře tramvaje. philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. U mě čas s nepříjemným úkolem. To se pak vleče. Příjemné hned uteče:-) Irena.myslikovjanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Nejpomalejší jsou moje odpovědi ve fázi, kdy se zaseknu a říkám eeeeeeee- :D a nejraději si vařím a chystám nejpomalejší kafe na světě. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Nejpomalejší snídaně, mytí a oblékání dcery ve chvíli, když jí tatínek řekne, že opravdu spěchají...
  barborka.kopretinka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Nejpomalejší? želva prostě:-D i když z vlastní zkušenosti vím,že nejpomalejší opravdu nějsou. Kača M. horakol@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Nejpomalejší je moje dcera,když má uklízet. Zuzanasoupalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Nejpomalejší je syn, když se má ve školce oblékat. Přicházím pro něho mezi prvními, odcházíme mezi posledními 😂 Sdílím na FB.
  bokovkov@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Nejpomalejší je naše tempo s dcerou po ránu, ven se dostáváme kolem 10. Jak budem vstávat do školky nevím :) Hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. šnek :) vagnerovamonikaz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Tak u nas je to jasne snek a vnuk od sousedu. Jinak u me je to moje predsevzeti .... ktere se me vubec nedari plnit. Ale dnes se me to po dlouhe dobe povedlo. Po dlouhe dobe jsme meli ten NEJPOMALEJSI den. A to jsme stihli pozdni lyzovacku, kolo a hrani s krami na prehrade  .

  OdpovědětVymazat
 12. nejpomalejší je naše oblíkání dětí, když se má jít ven
  sonka.maskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Je 20:05 a ja se marne snazim dostat 3 kusy do postele... Jeden se nutne musi napit, druhy se plazi jako had po schodech a je atakovan kocourem, a treti me uplne ignoruje: mami budeme si lat? (hrat ?) Prisaham, ze kazdy vecer stejny scenar... nejpomalejsi tvory a nejpomaleji se plynouci cas:-D anna.pinkava@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. První se mi vybaví šnek. :)
  zdenkamartinakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Nejpomalejší na celém světě, je naše pubertální dcera, když má pomoci s úklidem. Jen než navlhčí hadr nebo vytáhne vysavač, tak já už mám zbytek domu. Ale zase je nejrychlejší na celém světě ve vypravení se ven, když cinknou nějací kámoši u dveří :-)
  ola.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Já po ránu, těžko přetěžko se rozbíhám do nového dne. Ráno a dopoledne fuč a žádná práce udělána.
  katerinahonova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Nejpomalejší je nás nejstarší syn, když ve škole obědvá. Paní učitelka ho vždy posílá napřed, aby měl trochu náskok, ale stejně na něj vždycky po obědě celá třída čeká :)
  (mta@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 18. Nejpomalejší je odchod z domu, když se zrovna nejvíc pospíchá :D sleduji na fb jako libuska.krizova a mailík mám marcrazy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Vybaví se mi vzpomínka na moje šplhání na tyč v hodinách tělocviku... Vyzpovídala jsem i manžela a ten odpověděl, že nejpomalejší je vdy připojení k internetu v momentě, kdy člověk něco nutně potřebuje zjistit..
  (hyklova.michaela@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat