čtvrtek 14. prosince 2017

Vánoce na palubě: Nálož kosmetiky Hipp

Značce Hipp jsem věrná už od dob, kdy se narodila Maruška. Nemůžu si vynachválit jejich příkrmy pro děti, které mají podle mě nejvyšší kvalitu na trhu a u všech třech dětí jsem si oblíbila i kojenecké mléko, které je jako jedno z  mála v bio kvalitě a dětem 100% sedlo. Když jsme tak měly možnost navázat trvalou spolupráci právě s firmou Hipp, nadšeně jsme kývly.

Na blogu tak můžete vidět nejen pravidelný přísun recenzí, ale hlavně dárečků pro vás a ty nemohou chybět samozřejmě ani v naší výzvě!

Na kosmetiku Hipp se můžete těšit v každém výherním balíčku, juchuuu!A co vás čeká?

Nejoblíbenější zvířátková kosmetika:

Roztomilý tuleň: Šampon "Vlasy a tělo"
Drzá kačenka (tak jí říkají naše holky, protože prý na ně plive :-) ): Mycí pěna 
Boží želvička: Krém na tělo a obličej

Těšit se můžete také na jemné ubrousky, olejíčky a další krémy.

Kosmetika Hipp dbá na to, aby jejich kosmetika nezatěžovala kůži miminka, která je mnohem náchylnější a propustnější než kůže dospělého. V krémech najdete BIO mandlový olej. Kosmetika je bez parabenů a bez parafínových olejů.

A co si oblíbily naše děti?

Kromě zvířátek, kde s přehledem vedou obaly, je teď u holek nejoblíbenější koupel s bublifukem:A Viktor, ten je přes to jídlo a zamiloval se do nové ovocné tyčinky s máslem. A představte si, že se po ní prošel slon a nechal tam své tlapičky! Už jste tuhle novinku zahlédli? Pro děti je tenhle hravý design naprostá pecka.Kdo tu ještě fandí Hippu?

Žádné komentáře:

Okomentovat