pondělí 11. prosince 2017

Vánoce na palubě: Nákrčníky od Obleczech.cz


Je to české, je to hezké a dneska to sice není voňavé, ale za to velmi praktické! V každém balíčku na vás čeká jeden hvězdičkový nákrčník od Obleczech.cz.

Spolupráce na blogu mě baví a o to víc, když objevím věci, ke kterým se vracím znovu a znovu.

Eshop Obleczech.cz nenosí svůj název jen tak pro nic za nic!  V nabídce totiž najdete jen kvalitní české značky a to i přímo vlastní značku Obleczech, pod kterou se skrývá třeba i ten "náš" nákrčník. Děti zde ale oblečete od hlavy až k patě, včetně sezónního oblečení.

Já jsem si oblíbila hlavně softshellové kalhoty, které jsou za rozumnou cenu a hlavně kvalitní a odolné.  Navíc Zdeňka neváhá s čímkoli poradit, všechno oblečení jí projde rukami, takže vše přeměří a ví, jak velikosti sedí.

Do naší softshellové rodinky nám teď nově přibyly rukavice zn.Fantom, které si Zdeňka nechala našít přímo pro svůj eshop a můžu říct, že jsou boží. Měkkoučké a s praktickým stahováním, aby do nich nenapadal sníh. Na naši zimní inspiraci můžete nakouknout ZDE.

V článku najdete mimo jiné i zmínku právě o nákrčnících, které považuji za naprostou nezbytnost do chladného počasí. Z dětství si pamatuji na svou averzi k šálám, které byly dlouhé, kousavé, pořád se rozvazovaly a teď jako máma nejvíc ocením to, že si nákrčník zvládne nasadit i to nejmenší dítě a nemám strach, že by ve školce holky mrzly. Takže když jsme se Zdeňkou přemýšlely, co univerzálního vybrat do adventní výzvy, byl nákrčník jasnou volbou. Věříme, že potěší a hlavně zahřeje!


Žádné komentáře:

Okomentovat