sobota 2. prosince 2017

Vánoce na palubě: Lahvičky Nature Sense od Nuk

U dárečků pro nejmenší ještě chvíli zůstaneme. Ale nebojte se, máme tu spoustu i pro větší a pro dospělé!Dneska vám představíme novinku od firmy Nuk, lahvičku Nature Sense, kterou objevíte v každém výherním balíčku! Jednu lahvičku testujeme i s Viktorkem, takže vám hned můžu napsat, jaká doopravdy je.
Kdo jste se účastnil adventní soutěže v loňském roce, možná si pamatujete, proč je Nuk naše srdcová značka. Když se narodila předčasně naše Maruška, vyslala jsem manžela do lékárny pro dudlík a přinesl mi právě od Nuku, s krtečkem. Máme ho na prvních fotkách z porodnice a měli jsme ho ještě dlouho potom a bude navěky patřit k našim prvním vzpomínkám.Lahvičky Natur Sense, jak už jsem naťukla, jsou novinkou a to nejen vzhledem, ale i tvarem a vylepšenou savičkou, která by měla miminku zase okousek víc připomínat prso matky. Mimochodem znáte příběh značky, kde můžete i nakouknout, jak se lahvičky vyvíjely během 60 let, co je firma Nuk na trhu?

Lahvičky se vyrábí ve dvou velikostech, jejich objem je 150ml a 260ml. Najdete je ve 4 barvách v minimalistickém vzhledu. Savička je měkká, inspirovaná prsem matky. Má několik maličkých otvorů, kterými může proudit tekutina. Lahvička je lehká a přesto odolná. Líbí se mi, že je buclatá a dítěti se dobře drží.

Co lahvička slibuje?  • Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu
  • Široká a flexibilní opora pro rty s extra jemnou savičkou, podobná matčině bradavce
  • Inovativní antikolikový otvor zabraňuje spolknutí vzduchu
  • Lahvička z vysoce kvalitního polypropylenu je velmi odolná, neobsahuje BPA
A jak vyhovuje Viktorkovi?Viktor je ve svých 11 měsících stále kojený. Na vodu, čaje a šťávy využíváme lahvičku na učení, ale většinu tekutin ještě stále získává z mléka. Dřív už jsem vám na blogu naťukla, jak to s kojením máme a občas kvůli svým zdravotním problémům musím dát Viktorkovi mléko v lahvi. Není to často, a tak není na lahvičky úplně zvyklý. Když byl maličký, hodně jsme bojovali s tím, že i nejmenší průtok na něj byl moc. Teď už není tolik vybíravý, ale pořád jsou lahvičky, které do pusy nedá a není schopný se z nich napít. 

U lahvičky Nature Sense hned věděl, jak na to a pilo se mu z ní dobře. Savičku máme už pro 6-18 měsíců a přesto průtok není nijak zběsilý a je plynulý, netvoří se bublinky. Z mého pohledu se mi líbí měkkost savičky, neokoukaný vzhled, pokud si zrovna nelibujete v obrázcích jako já, ale zároveň chcete stylovou lahvičku. Jako plus vnímám i to, že je lahev širší a dobře se tak dítěti drží a mně čistí.


Za nás určitě lahvička obstála a budu ráda i za reference budoucích výherců :-) 
Žádné komentáře:

Okomentovat