pátek 8. prosince 2017

Vánoce na palubě: Dárečky od Manufaktury!

Manufaktura s námi kráčí každým adventem. Kdo by tuto kosmetiku nemiloval? Je česká, je hezká a hlavně voňavá! U nás je rok co rok jistotou při výběru dárků. Taky vždycky vyhlížíte nové řady vůní?

V naší výzvě se na "Manufakturu" mohou těšit úplně všichni!

Co vás čeká v balíčcích?

V každém balíčku výherce objeví:

Zjemňující sprchový gel s výtažky z medu a rakytníku a betaglukanemDopřejte si harmonickou relaxaci, ať již ráno pro příjemný začátek nového dne či večer pro odplavení starostí, uvolnění svalů a sladké usínání. Zjemňující sprchový gel s cennými přírodními ingrediencemi zpříjemní každé Vaše sprchování, zahalí Vás hřejivě-svěží vůní a zahrne něžnou péčí. Spojení lesního medu z jesenických hor, rakytníku, ovesného beta-glukanu, výtažku z pšenice a panthenolu poskytne pokožce hydrataci, vláčnost, regeneraci a ochranu nejen do chladných dnů.

A náš hlavní výherce objeví ještě navíc tento luxusní kousek:

Exkluzivní regenerační & výživný pleťový olejový elixír
Exkluzivní pleťový elixír je kombinací vzácných rostlinných olejů - šípkového, jojobového, avokádového, makadamiového a slunečnicového, obohacených o výtažek ze sedmikrásky a rozmarýnu, vitamín E a koenzym Q10. Jedinečná receptura, bohatá na cenné přírodní ingredience dodá exkluzivní pěstící péči normální, suché i citlivé pleti. Napomáhá regeneraci a obnově bariérové funkce pokožky před nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Vyhlazuje a zpevňuje pleť, dodává jí potřebnou výživu a hydrataci, hedvábnou vláčnost, pružnost a jas a předchází jejímu stárnutí. Je doprovázen jemnou bezalergenní vůní a neobsahuje konzervanty.

Žádné komentáře:

Okomentovat