pondělí 27. listopadu 2017

Vánoce na palubě: Pohádkové divadlo Albi


Začínáme vám  podrobně představovat první dárky v naší výzvě!

Milým sponzorem adventní výzvy je Albi . Společnost Albi jistě všichni znáte a my jsme moc rády, že může být součástí naší výzvy. Rády bychom poděkovaly za skvělé produkty pro děti, kterých není nikdy dost! Před rokem a půl jsme holkám pořídili Kouzelné čtení a recenze na něj měla během dvou hodin rekordních 2000 přečtení! Kouzelné čtení je jednou z nejvytíženějších hraček u nás doma a není překvapením, že Ježíšek donese dalších 5 knížek. 

Albi do naši výzvy věnovalo Pohádkové divadlo Princezny a rytíři, které je součástí úspěšné edice Kvído. Tato vzdělávací řada, kterou provází chobotnička Kvído, je určena pro děti od 3 do 8 let a najdete zde hry vyvinuté odborníky.  Vzdělávací obrázkové vějíře, netradiční pexesa, zábavné kvízy, interaktivní divadla nebo hry na cesty.

Dětská hra Pohádkové divadlo u dětí rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, kreativní myšlení, prostorovou orientaci, vlastní fantazii i vzájemnou spolupráci.

Jak se Pohádkové divadlo od Kvída hraje? Hráči postaví divadlo s kulisami a několika doplňujícími rekvizitami. Nejmladší hráč hodí třemi kostkami a určí, které postavy budou hrát v jeho příběhu a 4. akční kostka představuje, jaká akce se v příběhu odehraje, např. pirát schová poklad nebo princ běží k drakovi, aby s ním bojoval apod. Dítě začíná vyprávět příběh dle vlastní fantazie. Řekne první dvě věty a předá kostky dalšímu hráči, který pokračuje v příběhu a hodem kostkami přidá další postavy. Hra končí po dohodě hráčů, až je příběh dokončený.

Hry Pohádková divadla obsahují: dřevěnou základnu složenou ze 2 částí, oboustranné pozadí, 22 postav a rekvizit, 4 kostky a pravidla.

Pohádkové divadlo bude zařazeno k hlavnímu výhernímu balíčku, který získá ten, jehož úkol z celé výzvy vyhodnotíme jako nejzajímavěji zpracovaný!

Žádné komentáře:

Okomentovat