středa 29. listopadu 2017

Vánoce na palubě: Hrací deka PlayTo

Třetí den naší adventní výzvy je v plném proudu a my vám rovnou odhalíme tu nej z nej výher :-) V hlavním balíčku, který získá ten, jehož splnění výzvy nám přijde nejzajímavější, objeví výherce hrací deku PlayTo, kterou do naší výzvy věnoval eshop www.kojenecke-obleceni.eu

Kojenecke-obleceni.eu nabízí široký sortiment kvalitního kojeneckého oblečení a potřeb pro nejmenší i pro maminky. Za rozumné ceny zde pořídíte celou výbavičku pro miminko v moderním i klasickém designu. Jestli s nostalgií vzpomínaté na chrastítka, dupačky či košilky, tak jste zde na správné adrese. Vlastně ve správném eshopu. Já jsem si u Viktorka zamilovala dupačky, které se zapínají na magnetky, což je výborná vychytávka pro snažší oblékání a přebalování dítěte.

Měkkoučká hrací deka určitě nezklame své nové majitele! Je vhodná pro miminka zhruba od 3 měsíců. Je pohodlná, rozvíjí dětskou představivost, hmat, sluch i zrak. Hračky lze odepnout a používat samostatně. Pro miminko deka představuje bezpečný útulný prostor, kde se může rozvíjet.

 Zapojte se do naší výzvy, buďte kreativní a třeba zrovna váš příspěvek nás cvrnkne do nosu!

Pravidla výzvy naleznete zde: http://www.matkynapalubu.cz/2017/11/vanoce-na-palube-adventni-vyzva-pravidla.html

Žádné komentáře:

Okomentovat