úterý 14. listopadu 2017

Prodloužený víkend v Liberci


Ahoj, 

zima klepe na vrátka, ale to neznamená, že by mělo odzvonit výletům, no ne? :-)

Společně s Travelbakers pro vás máme pár tipů do Libereckého kraje!

Liberecký kraj a www.liberecky-kraj.cz nabízí přehlednou a neodolatelnou nabídku. Většině rodičů se nechce a zároveň nemají čas výlet naplánovat. Proto jsme zveřejnili tento článek, který představí to nej z Libereckého kraje pro děti a příjemný prodloužený víkend, který se blíží. Pro rodiny s dětmi je v turistických regionech – Jizerských horách, Českém ráji, Krkonoších a na Českolipsku – připravena pestrá nabídka, stačí si jen vybrat. 

A co nás nejvíce zaujalo a doporučujeme?Centrum Babylon a IQ park

Mnoho zážitků vám nabízí liberecké Centrum Babylon, najdete zde IQ park, aquapark, lunapark, XD theater a mnoho dalších atraktivit. Malým i velkým objevitelům doporučujeme návštěvu IQ parku. Vyzkoušíte si zde přírodní zákony v praxi prostřednictvím interaktivních exponátů, hlavolamů, optických klamů a logických her. V Lunaparku jsou připraveny kolotoče, prolézačky, autodrom, horolezecká stěna, rodeo na divokém býkovi, videohry, simulátory a další atrakce.
Vodní radovánky si užijete v aquaparku. Více info naleznete zde

Království dřevěných hraček

Pro velké i malé je v Jiřetíně pod Bukovou připravena prohlídka nejstarší
továrny na výrobu dřevěných hraček. Během exkurze se dozvíte zajímavosti
z historie továrny, seznámíte se s jednotlivými kroky výroby a na památku
si můžete některou z hraček zakoupit a v kreativních dílnách nechat popustit uzdu své fantazii a vyrobit svoji vlastní hračku,
Více info naleznete zde

Muzeum panenek a medvídků pod TroskamiPři toulkách po Českém ráji nezapomeňte navštívit troskovické muzeum, které
je jediné svého druhu v České republice a nabízí přes 1000 exponátů hraček.
K vidění jsou tu panenky našich prababiček a babiček, panenky porcelánové,
látkové, papírové i ty modernější celuloidové. Více info naleznete zde


DinoPark LiberecKrytý DinoPark s celoročním provozem je postavený ve 3 podlažích obchodního centra Plaza Liberec. Součástí parku jsou dětské atrakce pro malé i velké odvážné návštěvníky druhohor. Speciální efekty si zde užijete v míře, jde například o umělou mlhu, která stoupá z pravěké bažiny, skutečnou druhohorní bouři s opravdovým deštěm nebo laserová světla. Statická i pohybující se robotická pravěká zvířata v životních velikostech také doprovází speciální efekty.  Více info naleznete zde

Teď už víte, jak strávit prodloužený víkend. Nabídku ubytování doporučujeme přímo na webu www.liberecky-kraj.czŽádné komentáře:

Okomentovat