neděle 26. listopadu 2017

Partneři adventní výzvy Vánoce na palubě!

Už zítra je to tu! Co? No přeci naše adventní výzva Vánoce na palubě!

Kdo jste se ještě nestihl přidat, probíhá zde: https://www.facebook.com/vanocenapalube/
A podrobnosti k výzvě najdete zde: http://www.matkynapalubu.cz/2017/11/vanoce-na-palube-adventni-vyzva-pravidla.html

My už se moc těšíme a co vy? Kromě úkolů na vás čekají i dárečky!

Sponzory jsme pro vás pečlivě vybíraly. Nejsme z těch, co oslovují bez rozmýšlení všechny, naopak si na výběru dáváme velmi záležet a myslím, že se nám povedlo zařídit krásné dárky, za jejichž kvalitu a využití můžeme ručit, protože u těchto prodejců samy nakupujeme a jejich produkty používáme.

Čeká vás celkem 5 výherních balíčků. Každý soutěžní týden oceníme jednoho z vás, který splní alespoň jednu výzvu. Pátý balíček najde svého vítěze na samém konci výzvy, kdy vybereme ten nejzajímavěji zpracovaný úkol z celé výzvy. Jeho autor získá nejhodnotnější balíček. Obsah jednotlivých balíčků už brzy odtajníme!Kdo pro vás do výherních balíčků přispěl?


www.lekarna.cz - jedna z největších a nejpřehlednějších internetových lékáren. Nabízí velmi široký sortiment a kromě spolupráce, díky které můžete u nás na blogu číst recenze na zajímavé produkty, jsme zde pořídily základní kosmetickou i lékárenskou výbavičku pro naše děti. Do výzvy nám pro vás tento eshop věnoval balík kosmetických produktů, které najdete ve všech výherních balíčcích. Těšit se můžete na vlasovou kosmetiku, deodoranty, krémy či masti (nejen) pro maminky.

www.hipp.cz - kvalitní kosmetika a výživa pro miminka, kterou máme hojně otestovanou na svých dětech. Spolupracovat právě s firmou Hipp je pro nás ctí a jsme moc rády, že i vám můžeme ve všech balíčcích poslat tu nejlepší kosmetiku pro vaše děti. Těšit se můžete na veselé želvičky, kačenky, tuleně, krémy, pěny...

www.belvela.com - Co tady ještě nebylo? Tak by se dal charakterizovat sortiment, který Belvela přináší na náš trh. V jejich nabídce najdete mnoho inovativních a kvalitních potřeb pro miminka. U Viktorka hodně využívám skvělé kalíšky Baby cup a neoprenovou podložku. A vy v jednom z výherních balíčků najdete měkkoučký stylový slintáček. Všechny produkty, které Belvela nabízí, můžete zakoupit na jejich eshopu belvinek.cz

www.mamiee.cz - chcete hry, hračky a pomůcky pro děti, které jsou kvalitní, originální a smysluplné? Potom jste v eshopu Mamiee naprosto správně! Markéta Laube, zakladatelka a majitelka, ví, že dnešní rodiče chtějí pro děti to nejlepší. Žhavou novinkou, kterou pro český trh objevila, je značka eeBoo. V naší výzvě vám představíme zimní puzzle a zábavnou hru Ready sets go!

www.svojtka.cz - knížky od Svojtky jsou mezi námi maminkami a dětmi "must have", a tak určitě není překvapením, že jsme tohle nakladatelství oslovily. V našich knihovničkách naleznete desítky jejich knih a určitě nekončíme. Jsme moc rády, že ve 4 balíčcích najdete knižní novinky a to nejen pro děti, na pátého výherce čekají omalovánky z edice Rozbal to na zeď.

www.obleczech.cz - česká výroba, česká kvalita, české oblečení. Není překvapením, proč se eshop jmenuje právě Obleczech! Je krásné, když se z malé spolupráce na blogu stane pravidelné nakupování oblečení, kterému věříte a jste s ním moc spokojení. Když si nevíte rady, Zdenka, majitelka eshopu, vám ochotně poradí a pomůže s výběrem. Těšit se můžete na pět kvalitních nákrčníků!

www.kojenecke-obleceni.eu - kvalitní, cenově dostupné oblečení a potřeby pro miminko seženete spolehlivě v eshopu Kojenecké oblečení. Dnes hodně obchodů sází na designové věci, což se samozřejmě odráží v ceně a výbavička pro miminko se neskutečně prodraží. V tomto eshopu však koupíte kvalitní věci a osvědčenou klasiku za rozumné ceny. Kojenecké oblečení nám pro vás věnovalo rovnou hlavní výhru a to hrací deku pro miminko!

www.albatrosmedia.cz - spolupráce s největším knižním vydavatelstvím je radost, každý měsíc vám představujeme zajímavé novinky v podobě skvělých knížek pro děti a pro dospělé. V balíčcích se můžete těšit na knížky pro děti i pro dospělé.

www.manufaktura.cz - česká kosmetika, kterou všichni tolik milujeme, nesmí v naší výzvě chybět! Manufaktura je věrným sponzorem každé naší výzvy a také věrným společníkem našich koupelen. V našich Vánocích na palubě se můžete těšit na balíček s vůní rakytníku a medu!

www.nuk.cz - pamatujete si, když jsem vám loni psala příběh s "Nukem"? Když se narodila předčasně Maruška, vyslala jsem manžela pro dudlík, který musela mít, aby se nevysilovala a dobře spala. Manžel mi přinesl z lékárny právě Nuk a to žlutý s krtečkem. Tato značka mi i díky těmto vzpomínkám přirostla k srdci a provází všechny naše děti a to ať už s dudlíky, nebo lahvičkami a také roztomilými hračkami. Ve všech balíčcích objeví výherci jejich novinku, lahvičky Nature Sense

www.zuboz.cz - každý rodič se snaží chránit své dítě jak nejlépe umí, přesto je svět plný nástrah a nebezpečí. Má kamarádka proto rozjela program Malý věk, velká nebezpečí, jehož maskotem je králík Zubík. Svým projektem se snaží šířit osvětu o bezpečnosti u dětí a varovat před možnými nástrahami, se kterými se děti mohou setkat. Všichni výherci se mohou těšit na balíček s omalovánkou, propiskou, sešitem a bezpečnostními předměty.

www.linibebe.cz - Veronika do Česka dovezla naprosto revoluční přípravek, který mě potěšil a usnadnil přebalování. Ve Francii objevila čistící emulzi na zadeček, která se dá použít bez nutného ředění, má krémovou konzistenci a zadeček očistí spolehlivě jen s použitím bavlněného ubrousku. Postupně svůj sortiment rozšířila o dašlí kojenecké zboží z Francie. Do výzvy jsme ji poprosily o pár lahviček s čistící emulzí, protože bychom rády šířily tento skvělý produkt dál. Těšit se na něj můžete ve všech výherních balíčcích!

www.albi.cz - schválně, který produkt se vám vybaví, když se řekne Albi? Když jsem byla dítě, chodila jsem si jen tak pro radost kupovat jejich přání a pohledy s pejsky. Dneska je to pro mě sázka na jistotu, když hledám dárek od srdíčka nebo společenské hry. Nejoblíbenější je bezesporu Kouzelné čtení! Jeden výherce se může těšit na pohádkové divadlo z řady Kvído!

www.knihcentrum.cz - je internetové knihkupectví s velmi rozsáhlou nabídkou knih, kalendářů, hraček a dalších drobností. Na našem blogu se můžete pravidelně setkávat se zajímavými knížkami, které Knihcentrum nabízí a často si také můžete zasoutěžit o hodnotné dárky. A ani tentokrát Knihcentrum nemohlo chybět v naší výzvě! Těšit se můžete na plyšové šmouly, pexesa a omalovánky

www.hrackyvzdelavacky.cz - že hračky mohou být zábavné a přesto naučné, o tom svědčí celý sortiment eshopu Hračky vzdělávačky, který patří pod Scio. Kromě známých Emušáků tady najdete spoustu zajímavých her a hraček, které jsou kvalitní a smysluplné. Na své si přijdou malí i velcí a samozřejmě i vy v naší výzvě.

www.vanickovani.cz - moje kamarádka říká, že nejlepším odborníkem pro miminko jste vy, jeho maminka. A má svatou pravdu! Občas ale my mámy potřebujeme podpořit, popostrčit a najít tu správnou cestu, a tak se Vanda začala věnovat poradenství v oblasti péče o miminko a vaničkování. Nedávno také vydala krásnou knížku Mámě. Do naší výzvy věnovala 3 poukazy na videa o vaničkování.
Žádné komentáře:

Okomentovat