čtvrtek 23. listopadu 2017

Odesláno: Dopis Ježíškovi!

Když jsem se nedávno ptala naší Marušky, co si přeje k Vánocům, pohotově prohlásila: Lepidlo! Darinka byla kreativnější a vymyslela si mluvící kámen. "No mami, prostě normální kámen, ale aby uměl mluvit!" vysvětluje mi. Ježíšek přeci umí splnit všechna přání, nebo ne?

Když jsme o pár týdnů později kreslily dopis Ježíškovi, Darinka pomalovala celý papír dětskými kresbičkami, ze kterých jsem poznala jenom kočku. "Copak jsi to namalovala?" ptám se jí nenápadně. "To je tajemství! To pozná jenom Ježíšek!" povídá mi. Tak co myslíte, trefí se Ježíšek? :-)

Myslím, že za pár let budu ještě s láskou vzpomínat na ta skromná a veselá přání, jiskřičky v očích, když vykládají o tajemném Ježíškovi a pevně věří, že opravdu existuje...

Viky nám ještě o svých přáních neřekne. Myslím, že ani netuší, že se blíží Vánoce, takže vymýšlení dárků zůstalo na nás. Holky měly jasno. Každý chlap musí mít vlastní auťák! Ve výběru byla Tatrovka, bagr a odrážedlo. Maru se zhostila úkolu nakreslit Ježíškovi, co se jí pro Viktorka líbí nejvíc. Myslím, že se s tím poprala dobře :-)Najdete v nabídce prodeti.cz naše autíčko?

A proč vás ženu právě sem?

Až do 17.12.2017 můžete přes vanoce.prodeti.cz zaslat Dopis Ježíškovi a máte možnost vyhrát poukaz na nákup v jejich eshopu. Soutěží se každý týden, takže je šance veliká a lákadel na eshopu spoustu :-)

Takhle vypadá naše boží odrážedlo Bentley, děti ho samozřejmě ještě neviděly, ale už teď vím, že bude mít úspěch a Maru bude mít radost, že je přesně takové, jako namalovala. Který chlap by neocenil luxusní káru a která ženská by jí nepodlehla? :-)

Tak šup šup, pošlete ten svůj dopis a třeba bude mít Ježíšek krapet ulehčeno!


Žádné komentáře:

Okomentovat