pondělí 18. září 2017

SOUTĚŽ o dvě balení kávy Café Santo Domingo

Asi mi většina maminek dá za pravdu, když řeknu, že září je pro nás rodiče opravdu náročným obdobím. Děti si po prázdninách zvykají na nový režim ve školkách a  školách, je potřeba nakoupit a zařídit spoustu věcí. Organizujeme a plánujeme, aby nám neutekla žádná třídní schůzka a k tomu všemu musíme ještě zajistit chod domácnosti, aby všichni byli spokojení. No, není to nic jednoduchého. Ale i v tom všem zmatku si vždycky najdu chvilku pro sebe. Udělám si kávu a vychutnávám si její výbornou chuť a ten čas, který pro sebe mám. Úplně nejraději piji kávu s někým, je to pro mě takový společenský rituál. Když jsem byla ještě na vysoké škole, tak jsme se spolubydlícími měli kávové chvilky, při kterých šlo učení stranou a probírala se jen příjemná témata. Když teda nepočítám ty méně příjemné chvíle při učení na zkoušky, kdy káva byla naším nepostradatelným celodenním a často i celonočním společníkem. Při mateřské jsme si při kávě s ostatními maminkami povídaly o dětech, co nás těší nebo trápí. A teď v práci je to chvíle relaxu. Prostě káva sbližuje a navozuje příjemnou atmosféru. :) 
A protože vám chceme udělat radost, máme pro vás soutěž o kvalitní kávu z Dominikánské republiky Café Santo Domingo. Jak se tato káva dostala z takové dálky až k nám do České republiky? Za tím stojí jeden příběh o manželském páru, který se rozhodl strávit několik týdnů v Dominikánské republice. Krásné zemi s milými a usměvavými lidmi. 

"Konec dovolené byl tu a my řešili, co si dovézt domů na památku a co přivézt blízkým. Rum byl první volbou, ale kvůli limitu dovozu bychom nemohli obdarovat všechny známé. Náš průvodce nás přivedl na myšlenku koupit kávu, a protože jsme chtěli typický místní produkt, zkoumali jsme, jaká káva se v Dominikánské republice pije nejvíce. Brzy jsme měli jasno, a pro naše kamarády (a samozřejmě také pro nás) jsme si vezli několik balíčků Café Santo Domingo. Šokem pro nás bylo, když jsme si doma toto kafe uvařili. Ta lahodná, sametově jemná čokoládová chuť skvělé kávy nás zkrátka dostala. A to se přiznávám, že jsme si původně na tuto dovolenou brali svou kávu z ČR. Jenže zásoby časem došly a já se začal zajímat, kde u nás lze kávu Santo Domingo koupit. Žádného dodavatele jsem ale nenašel, a proto jsem se rozhodl oslovit přímo výrobce, firmu INDUBAN v Dominikánské republice.
Domluvili jsme si tedy návštěvu firmy a během ní jsme dojednali spolupráci a první dodávku kávy pro český trh.
 (zdroj www.cafesantodomingo.cz,  Karel Navrátil, oficiální dovozce Café Santo Domingo do ČR)

A právě díky tomu dnes můžeme ochutnat tuto lahodnou kávu i my. Na eshopu je v nabídce několik druhů mleté kávy, která je u nás v České republice asi nejrozšířenější, ale na své si přijdou i milovníci zrnkové kávy. Nejlepší mletou kávou z nabídky je Induban Gourmet, pro svou lahodnou chuť a aroma je uznávána po celém světě. Nejprodávanější mletou Arabicou je Molido. Která je svým hrubším pomletím vhodná na přípravu překapávané nebo filtrované kávy. Není hořká a má jemnou čokoládovou chuť. Pokud dáváte přednost čerstvě namleté kávě, můžete sáhnout po Tostado en Grano. Pro ty, kteří z různých důvodů nemohou kofein, je v nabídce bezkofeinová káva, kterou uvítají těhotné nebo kojící ženy, lidé s vysokým krevním tlakem a také třeba ti, kteří stejně jako já milují kávu i v odpoledních a večerních hodinách, ale kofeinovou si dát nemohou, protože by pak celou noc nespali. Určitě stojí za to podívat se do nabídky, najdete tam ještě další druhy káv, různá výhodná balení nebo třeba pravý karibský rum. 
A jak jsem na začátku článku slibovala, můžete si zasoutěžit o dvě balení těchto luxusních káv. Soutěžíme o Iduban Gourmet a o bezkofeinovou Descafenaido. (Jedno balení má hmotnost 283g)


A jak se do soutěže zapojit?

1) Lajkněte na FB stránky Café Santo Domingo
2) Odpovězte na jednoduchou otázku: Jakou kávu z celé nabídky byste nejraději ochutnali?
3) DOBROVOLNÉ - pokud budete soutěž na FB veřejně sdílet, budete do soutěže zařazeni dvakrát. 

Do komentáře můžete připsat, jakou kávu chcete vyhrát - Descafenaido nebo Induban Gourmet :) 


Soutěžíme ode dneška 18.9.2017 do nedělní půlnoci 24.9.2017

V pondělí budou vybráni dva výherci, kteří se mohou těšit na kvalitní kávu. 


Pozn. Výhry nezasíláme do zahraničí, děkujeme za pochopení. 

20 komentářů:

 1. Ráda bych ochutnala Iduban Gourmet

  OdpovědětVymazat
 2. ze zdravotních důvodů jsem musela přestat pít kávu s kofeinem,a protože jsem kávomil, přešla jsem na bezkofeinovou, ta ale leckdy není vůbec dobrá- ráda bych si tedy zase pochutnala na dobré kávě bez kofeinu Descafenaido

  OdpovědětVymazat
 3. Zatím jsem nikdy neochutnala kávu bez kofeinu, tak bych si v případě výhry přála Descafenaido. :)

  OdpovědětVymazat
 4. dominikánskou kávu jsem již měl možnost ochutnat a velmi mi chutná, proto bych si v případě výhry přál kávu Induban.

  OdpovědětVymazat
 5. Nejraději bych ochutnala Café Santo Domingo Espresso mletá káva 453,6 g, je to pro mě velmi zajímavé ještě jsem kávu z Dominikánské republiky nikdy nepila. A pokud bych vyhrála vybrala bych kávu Induban Gourmet.

  OdpovědětVymazat
 6. Chci ochutnat bezkofeinovou kávu Descafenaido, kterou bych ráda vyhrála, Pavlína Machačová, pavlinasabova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Já bych nejraději ochutnala Café Santo Domingo Espresso
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Tostado en Grano,dáváme přednost zrnkové kávě kterou si vždy nameleme podle potřeby a chuti. Jako výhru volím Iduban Gourmet . Každopádně v tuto chvíli přeji hlavně Dominice aby další hurikán s krásným jménem Maria zvládla bez obětí a ničivých ztrát :o(((

  OdpovědětVymazat
 10. Nejraději bych ochutnala kávu Induban Gourmet, o kterou se také soutěží ;-). splendidka@yahoo.de, Sdílím na FB jako Katerina Krupova

  OdpovědětVymazat
 11. Ráda bych ochutnala zrnkovou kávu Tostado en Grano. :)
  V případě výhry bych zvolila Induban Gourmet. Děkuji
  email: krysovamartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ráda bych ochutnala Induban Gourmet. witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. ahoj, já bych ráda ochutnala cafe santo domingo espresso. No a v soutěži se mi líbí obě kávy :) cervenkova.barbora@seznam.cz na Fb likuji jako Barbora Francová

  OdpovědětVymazat
 14. Nejraději bych ochutnala Iduban Gourmet a tu bych také ráda vyhrála.
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Iduban Gourmet bych ráda ochutnala.
  lt83@email.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Ráda bych ochutnala Iduban Gourmet. Email Irenahrackydobreznacky@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Stránku jsem lajkla, všechny kávy vypadají skvěle, ale možná bych ráda vyzkoušela tu bezkofeinovou, protože se ze mě pomalu a jistě stává závislák.:)
  klara.odehnalova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Určitě bych nejraději ochutnala bezkofeinovou Descafenaido a proto ho vybírám i v případě výrhy pro sebe, pokud bych vyhrála tu druhou, dám ji příteli ;)

  Sdílím na FB jako Jana Kiki

  OdpovědětVymazat
 19. Moc ráda bych vyzkoušela Descafenaido, protože jsem bohužel musela začít pít bez kofeinu protože jsem se po kofeinu dusila ale kávičku si neodpustím a i bezkofeinová mi moc chutná ale bohužel jich moc není, alespoň já znám vlastně jen 2 druhy, tak bych moc chtěla tuto vyzkoušet
  marketa.heinrichova@seznam.cz
  sdílím i na FB

  OdpovědětVymazat