sobota 16. září 2017

Podpořme program Čistá voda dětem!

Máme radost, když na blogu můžeme pomáhat a rády bychom podpořily program Čistá voda dětem. Ten běží již od roku 2004 pod záštitou společnosti Procter&Gamble a pomáhá v oblastech, kde je nedostatek pitné vody. V takových oblastech žije 1 miliarda lidí a denně zemře 1000 dětí v důsledku nemocí způsobených pitím kontaminované vody. Skupina P&G vyvinula speciální balíčky s čistícím práškem, který ve vodě odstraňuje patogenní mikroorganismy. Celé to funguje tak, že se prášek nasype do vody, 5 minut se míchá, poté se voda přefiltruje a za 20 minut se již může voda pít.
P&G nyní spojil síly s Makrem a až do 17. října můžete pomoci i vy koupí produktů P&G v síti prodejen Makro, přičemž každý 1 výrobek = 1 den pitné vody. Ambasadorkou projektu je Andrea Růžičková (Kerestešová). 

Věříme, že spousta z vás produkty Procter&Gamble doma používá (Pampers, Always, Head&Shoulders, Pantene, Ariel, Lenor, Jar, Old Spice a Gillette) a budeme moc rády, pokud společně s námi podpoříte program Čistá voda dětem!

Chcete o projektu vědět víc?

http://www.ctyricitka.cz/?p=6232


Děkujeme, že pomáháte!!! 

Žádné komentáře:

Okomentovat