středa 7. června 2017

5 a 5 a 5. Slavili jsme!

A máme to za sebou! Maruška oslavila na konci května 5 let, Viktorek 5 měsíců (a maminka 26, ale to už se nepočítá 😀). 

Ach ty moje velké děti... Znáte to, jak si říkáte, že až budou děti větší, budete mít víc času, víc klidu, míň starostí... A ono to tak vůbec není! Maru začíná být človíček, který si nenechá nic líbit a pěkně s námi cvičí. Moc dobře si uvědomuje své JÁ a s její schopností argumentovat by se mohla dát rovnou na právničinu. A věřím, že by byla úspěšná!

Je to naše cácorka a i když je to s ní někdy náročné, jsem strašně šťastná, že je to veselá holčička, kterou baví objevovat svět. Když někde přijde, je jí hned všude plno. Potřebuje vědět o všem všechno, nic jí neunikne. Je to malá průzkumnice a už si ani nepamatuji, jak je to dlouho, co neměla odřená kolena a nohy samou modřinu.

Maruška si jednoduše umí užívat života a my jí milujeme, je to náš smíšek! 

Když jsem viděla, jak Viky ve čtvrtém měsící válí, nezahálí a snaží se pořád někam sunout, tak jsem si myslela, že další měsíc budu psát, že leze. A ono "prdlajz", ten náš miláček se rozhodl, že nebude trénovat nožky, ale hlasivky. 

Takže zůstal ve fázi "špuliprdky", za to ale začal říkat děda, máma, táta, haf haf... No dobře, říká dědědě, mamiiii, ha ha ha a ghí, ale můžeme si myslet, že je geniální, ne? 😂


Musím říct, že ze všech měsíců s Viktorkem byl tenhle zatím nejpohodovější. Viktorek se pořád směje. Vymýšlí si vlastní srandičky, třeba že mi odmítá strčit nožky do šátku a má z toho hroznou legraci, nebo když mu sundávám plínu, už se řehtá, protože se mě chystá počůrat. Má vytříbený humor po mamince, to je jisté! 

Naučil se spát na bříšku a je to úžasná pohoda. Nebudí ho cukající se ruce (bohužel jemu stále nechce vymizet úlekový reflex) a je schopný i přes den naspat 5 hodin vkuse. Když už o sobě chce dát vědět, tak pomalu skály láme. Ale musím říct, že se mi splnil sen pohodového miminka a já ho miluji čím dál víc. Umí být rošťák, ale zároveň umí nahodit ty nejsladší úsměvy a má omotané všechny ženské z širokého okolí okolo prstu :-) Náš měsíc jsme zakončili profi focením se skvělou fotografkou Andreou. Pro mě to bylo první větší focení v přírodě a byl to úžasný relax, takže se moc těším na fotky, se kterými se určitě ráda pochlubím.

Ještě doplním míry modela, v 5 měsících 63cm a 7kg. 


Abych uzavřela tenhle pětkový příspěvek, tak jsme se dnes díky vaší podpoře a vašim hlasům umístily na 5. místě v soutěži MAMAblog roku! DĚKUJEME!!


💗


Za milníkovou deku děkuji Martině z mmmoje.cz, má teď nádherné vylepšené varianty s peříčky a rychle ubývají! 

Za milníkové samolepky děkuji mamiee.cz, samolepku můžete po focení nalepit miminku do alba/deníčku!


Za skvělý dortík Anna Magdaléna Cukrárně 

A kdyby se vám líbil náš medvídek, tak je z krásného obchůdku tady od nás ve Stodůlkách: www.anglickegolfky.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat