pátek 5. května 2017

Testujeme: Slintáček Cheeky Chompers


Viktorek kousal jako o závod, aby vám mohl poreferovat, jak se mu líbí slintáček, který je zároveň i kousátkem. Znáte tuto vychytávku značky Cheeky Chompers?
 Cheeky Chompers je britská značka, za kterou stojí dvě maminky, Amy a Julie. Přemýšlely, jak prakticky vyřešit kousátka, která jim, oslintaná a válející se všude možně, přišla nepraktická a nehygienická, a proto vymyslely právě slintáček, díky kterému je kousátko čisté. Látka zachytí sliny a díky tomu, že "drží" na dítěti, tak se neztratí a neušpiní.

Slintáčky jsou 3 vrstvé, díky čemuž výborně sají a jen tak se nepromočí. Jsou oboustranné, takže jsou variabilnější k oblečení. Látka je z měkkoučké 100% bavlny. Kousátko neobsahuje ani ftaláty, ani BPA. Všechny materiály jsou pečlivě vybrané, zdravotně nezávadné. Pomocí dvou patentků lze regulovat velikost pro miminko i batolátko. Vhodně jsou zhruba od 2 měsíců do 2 let.Mne, jako maminku, nápad nadchnul. Slintáčky jsou stylové, na výběr je velké množství krásných vzorů a barev, pro kluky i pro holčičky. K nám se dostal v pravý čas, kdy začal Viktorek všechno dávat do pusinky a intenzivně slinit. Kousátko z pusy skoro nevytáhne.

Materiál je velice příjemný, měkký, látka nepouští barvu. Údržba je jednoduchá.

Nejvíc oceňuji, že jej má dítě pořád po ruce a opravdu dobře slouží. Navíc je to jedna z věcí, která dítěti vydrží dlouho, minimálně po dobu růstu zoubků. A dobře vypadá, Viktorek sbírá pochvaly ze všech stran. 

Negativa jsme vlastně nenašli. 

Snad jen, že jeden nestačí. Je to stylová závislost :-)


Na celou nabídku značky Cheeky Chompers můžete nakouknout zde: http://www.cheeky-chompers.cz/shop

Jak se vám slintáčky líbí?

1 komentář:

  1. Tak to je parádní vychytávka ♥ Tohle jsme potřebovali tak před 3 měsíci.

    OdpovědětVymazat