středa 3. května 2017

Testujeme: Dětské sluneční brýle KiETLA

Zimní bundy a kulichy už jsou vyprané a uklizené a tlusté vlněné svetry už jsou taky na odchodu   na půdu. Co to znamená? Že zima už je za námi a přichází teplo a s ním i shánění sezońní výbavy pro naše děti. Před pár týdny nám bylo nabídnuto testovat dětské sluneční brýle od francouzské značky Kietla a vzhledem k tomu, že jsem brýle měla v plánu kupovat, nadšeně jsem souhlasila.

Když mi přišel balíček, ze kterého na mě vykoukly naprosto dokonalé krabičky s krásným designem, váhala jsem, jestli je klukům vůbec dám. 
A krabičkami to rozhodně nekončilo, brýlky, které v nich byly ukryté, nezklamaly. Moc dobře jsem věděla, jaký produkt očekávat, pečlivě jsem si prostudovala, jaké vlastnosti brýle mají a jaké jsou jejich přednosti.


Od dětských slunečních brýlí očekávám, aby: 

  • Chránily před slunečními paprsky
  • Něco vydržely
  • Měly hezký design

Dětské brýle Kietla toto všechno splňují. Poskytují nejvyšší ochranu UV filtrů spolu s filtrem modrého světla v kvalitních polykarbonátových sklech. Skla jsou dostatečně velká, aby pokryla celé oči a tím tak zajistila maximální ochranu. 

Víte, čím mě uchvátily nejvíce? Tím, že jsou nerozbitné! No vážně! Když se o něčem řekne, že je to nerozbitné, vždycky si vybavím známou scénu z Pelíšků se skleničkami. :-) Ale tyto brýlky jsou opravdu odolné, posuďte sami ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=UwyDA282FKg Je to díky tomu, že jsou vyrobeny z ohebného materiálu a nemají žádné šroubky ani panty.Kietla vyrábí čtyři modely brýlí, které jsou rozděleny podle věku dítěte. A to od modelu pro úplné mrňousky až do modelu pro děti do šesti let. Dále si můžete vybrat z devíti odstínů barev. Já jsem vybírala opravdu dlouho, protože kromě vyloženě holčičích odstínů se mi líbily úplně všechny. Nakonec jsem se rozhodla pro žlutou pro Robinka (2r), který má model JokaLA  a pro mentolovou pro Adámka (4r), který má model JokaKid´s.

                            
Brýle opravdu perfektně sedí. U menších dětí je možné použít řemínek s nastavitelnou délkou, která zajistí, že dítěti nebudou brýlky sklouzávat. Navíc jsou lehké a nikde netlačí.
Pokud vás brýle také tak zaujaly jako mě, můžete si více informací přečíst na stránkách výhradního zástupce značky Kietla pro ČR a SR kde si dokonce můžete stáhnout šablonu, která vám může pomoci při výběru vhodného modelu brýlí. 


Žádné komentáře:

Okomentovat