středa 10. května 2017

Festival MINI - Insta-šmíring aneb co se chystá!


V pořadí třetí festival mini se koná již tento týden a to od pátku do neděle, 12.-14.5.2017 na Balabence! My se tam s Vikym chystáme a bedlivě sledujeme novinky, aby nám nic neuniklo. S kým se tam potkáme?

Inspirací na mini se to na blozích jen hemží a my se přidáváme - nakoukněte, jaké novinky si pro vás prodejci přichystali! 

Pikle z pytle

Pikle z pytle přišel v loňském roce s krásným nápadem Kufříkova, což jsou designové hrací domečky, ukryté uvnitř kufříku. Kufříky samozřejmě nebudou na mini chybět, Pikle z pytle chystá i červenou edici přímo pro festival mini! Kromě toho uvede novinku, díky které si budou děti (a věřím, že to naláká i rodiče), utkat třeba svůj malinkatý kobereček. Pokud se nedostanete na festival, na eshopu Pikle z pytle by se tato novinka měla objevit zhruba za dva týdny!Be Birdie

Loni na jaře jste mohli na našich holkách obdivovat pandí čepičky od Be Birdie, která šije z designových látek pro děti pohodlné oblečení. Na mini nově připravuje pro děti kraťasy, sukýnky a i tyto super čelenky pro malé parádnice!

Břichopas

Břichopas vyrábí osobité látkové hračky pro děti. Roztomilé zajíčky, panenky či kočičky. Na mini se hračky chystají do nových kabátků a přicválá nově také roztomilý koníček!


Lumpka

Lumpku jsem objevila právě na prvním festivalu mini a holky si zamilovaly její indiánské čelenky a korunky (mohli jste vidět na fotkách Vikyho 4. měsíce). Svůj sortiment rozšířila o věcičky pro nejmenší, a tak se můžeme těšit na spoustu roztomilých mazlíčků a dřevěná kousátka, na ty si brousím zuby. Tedy aby si mohl Viky brousit zuby. (které nemá :D )


MMMoje

Moc se těším, až Martinu poznám osobně! Na našem blogu můžete vídat její hnízdečko, deku a milníkovou podložku pro Viktorka. Martina se toho nebojí a dala se do návrhu vlastních látek, ze kterých šije potřeby a oblečení pro miminka. Na mini se můžete nově těšit na trika s autorskými obrázky a oblečení pro maminky!


Utukutu

Že jste ještě neslyšeli o Utukutu? Ale určitě je znáte! Tak se totiž nově jmenuje firma Houpací prkno, která nedávno odkryla svou novinku - houpačku Spectra! Na mini se chystá exkluzivně verze s knírkem a rty. A taky se něco brzy chystá u nás na blogu, tak nás sledujte.


Elí Belí

Značku Elí Belí zatím sleduji jen na instagramu, takže jsem na jejich stánek zvědavá na živo! Elí Belí šije moderní věci pro miminka v osobitém stylu. Spolupracuje například s Jitkou Boho a na mini přiveze bambusové kalhotky.
Duo mamas

Duo mamas rovněž uvidím poprvé na živo na mini a moc se těším. Šijí pohodlnou módu a doplňky pro děti a maminky. Na mini chystají letní novinky!
Beans

Značka Beans je pro mě úplně neznámá, takže jejich nabídku zatím zkoumám a těším se na ni! Beans šije elegantní módu pro malé princezny z nejkvalitnějších designových látek. Na jejich eshopu najdete také mnoho nápaditých doplňků pro nejmenší.
Stánků bude na mini mnohem mnohem více, včetně koutku pro děti, kojící mámy a výborného občerstvení, nakoukněte zde: http://festivalmini.cz/category/vystavovatele/

Zaskočte také u našeho partnera blogu Mamiee.cz, která veze na festival novinky, které jsou zatím i naší zvídavosti utajenééé!

Doražte, kochejte se a nezapomeňte vzít i děti, bude tam toho pro ně mnoho, třeba staročeská pouť s  úžasným retro kolotočem!


Žádné komentáře:

Okomentovat