pátek 3. března 2017

S malou pomocí k velké radosti

Loni jsme se zapojily do akce zaměřené na podporu sportujících dětí z finančně znevýhodněných rodin. Díky tomuto projektu se vybralo krásných 350 000 korun, které pomohou plnit sportovní sny dětem z azylových domů. A nyní je tu další akce podobného charakteru, do které se opět můžete zapojit i vy! Projekt  "S malou pomocí k velké radosti" vznikl ve spolupráci Společnosti Procter & Gamble a Globus na pomoc dětem v nouzi prostřednictvím Českého červeného kříže.

Vybrané finanční prostředky budou určeny na podporu dětí žijících v azylových domech Českého červeného kříže v Berouně, Jičíně, Kladně a Svitavách, kde podpoří jejich zdravý a šťastný růst

Ambasadorkou projektu se stala zpěvačka a modelka Jitka Boho, matka roční dcery Rosalie.
Jitka Boho zve všechny, aby se k ní přidali a zapojili se v hypermarketech Globus do iniciativy “S malou pomocí k velké radosti”. “Každý může pomoci zařídit dětem v nouzi útulný domov. Jako matky se mě toto téma velmi dotýká a vím, jak je důležité poskytnout dítěti vše pro jeho šťastnou budoucnost. Nyní můžeme všichni úplně jednoduše během běžného nákupu udělat velkou radost dětem.

Jak se můžete zapojit vy?
Úplně jednoduše! Stačí zakoupit produkt Procter&Gamble v síti prodejen Globus. Z každého nákupu produktu P&G poputuje 1% na děti v nouzi.  

A jaké značky spadají do Procter&Gamble?
Například Ariel, Jar, Gilette, Always, Lenor, Head&Shoulders, Bonux, Naturella, Discreet, Pantene, Pampers a další.

I já jsem nakupovala v Globusu. Koupila jsem si do zásoby prací prášek Ariel, Jar, Lenor, kuličky Lenor Unstoppables a šampon Head&Shoulders. Jsou to mé oblíbené produkty, se kterými jsem maximálně spokojená a běžně je nakupuji.Akce trvá až do 19.dubna 2017, tak pojďme společně udělet radost dětem v nouzi! 

Žádné komentáře:

Okomentovat