neděle 29. ledna 2017

Trojmámou už měsíc!


Můj dokonalý muž, zatím tedy spíš mužíček, slaví dneska měsíc


Je to jako by se narodil včera a mně je jasné, že tímhle zběsilým tempem už život poběží nejspíš pořád. Od rána do večera je u nás frmol a můžu říct, že jsem si vůbec neuměla představit, jak moc náročné to bude. Mám doma tři človíčky, z nichž každý potřebuje moji pozornost a je nemožné ji rozdělit mezi všechny tři spravedlivě. Přeci jen miminko si teď právoplatně "krade" nejvíc mého času, protože je na nás zcela závislé. Což se ale nelíbí hlavně Marušce, která už podruhé zažívá, co je to být "velkou ségrou" a vůbec se jí do té role nechce.


I já si musím zvyknout na roli trojmámy a někdy si říkám, že kdyby mě někdo viděl, ztratí veškeré iluze o mém blogu 😈 Docela jsem ráda, že díky bacilům se nám zatím návštěvy vyhýbají a máme čas na sžívání a já nemusím řešit prázdnou lednici, neumyté vlasy, nebo že jsme pravidelně v době oběda ještě všichni v pyžamu a snídáme 😺 O přetékajícím kyblíčků s nervy nemluvě... (Tak se omlouvám celé zastávce pohoršených babiček, že jsem si dovolila plácnout své vlastní dítě, které se ve snaze upoutat mou pozornost vrhalo do silnice, status nemožné matky ještě chvíli potrvá, sorry).

Možná má slova zní vyčerpaně, ale naopak i přes to všechno se cítím moc fajn, nabitá endorfiny a jsem za toho našeho malého človíčka strašně šťastná. Už jsem vám psala, že jsem si nikdy neuměla představit, že by se mi někdy měl narodit kluk a teď je tu náš malinkatý brouček, pro kterého bych život položila. Užívám si každou mazlící chvilku s ním, než mi vyroste.

A že teď roste doslova před očima.


Moc děkuji Martině z www.mmmoje.cz za milníkovou podložku, díky které si růst našeho otesánka můžeme zaznamenat měsíc po měsíci :-) 
Žádné komentáře:

Okomentovat