úterý 31. ledna 2017

Dětská kosmetika Manufaktura

Jakou kosmetiku pro děti používáte? My jsme vystřídali více značek, s některými jsme byli spokojení, s jinými méně. Dnes bych se s vámi chtěla podělit o dojmy z dětské kosmetiky od české značky Manufaktura, kterou jsme měli možnost vyzkoušet. Mimochodem, věděli jste, že Manufaktura má kosmetickou řadu i pro naše nejmenší? 
Manufaktura je česká značka kosmetiky, která spolupracuje převážně s českými dodavateli. Kosmetika je vyráběna dle originálních receptur s vysokou kvalitou, které využívají blahodárné účinky přírodních ingrediencí z naší země, namátkou třeba české pivo a chmelové výtažky, karlovarská vřídelní sůl, víno a další české ovoce a byliny. Jejich produkty přímo vybízí k tomu napustit si vanu, hýčkat se a užívat si příjemné vůně. 
Manufaktura myslí i na naše děti a vyrábí dětskou kosmetickou řadu Baby & Sensitive, A jak už z názvu vyplývá, kosmetika je vyvinuta pro citlivou pokožku, která vyžaduje nedráždivé složení. Dětská řada Baby & Sensitive obsahuje ovesný výtažek, který je znám pro své zklidňující, hojivé a zvláčňující účinky. 

Jaké konkrétní produkty pro děti Manufaktura vyrábí?

U kosmetiky pro děti je pro mě důležité, aby byla šetrná k jemné dětské pokožce i k očím. Aby kůži nevysušovala a nedráždila, ale vyživovala a zvláčňovala. Toto všechno Manufaktura splňuje. Už když si přičichnete, cítíte velmi jemnou přirozenou vůni. K očím je opravdu šetrná, můžete být v klidu, když se dostane dítěti trocha emulze nebo šamponu do očí. Krém s bambuckým máslem je vhodný pro každodenní potřebu, ten opravdu hodně využíváme hlavně když jdeme ven, jako ochranu obličeje před mrazem a navíc ho ještě využívám při tlakové masáži jizvy, kterou má Robinek na tváři po nedávném úrazu. K tomu je také velmi dobrý, protože neobsahuje žádná barviva a minerální oleje a a má lehkou bezalergenní parfemaci. Jemná pečující koupel má také velmi jemnou a příjemnou vůni, je šetrná k očím i k pokožce, díky čemuž si děti mohou užívat bezstarostně večerní koupel.


Produkty Baby & Sensitive našim klukům výborně sedly, takže za mě maximální spokojenost a mohu vřele doporučit. Vše můžete zakoupit ve voňavých obchůdcích MANUFAKTURA nebo na eshopu Manufaktury. Kromě kosmetiky tam najdete i různé doplňky, jako například svíčky, čaje, masážní pomůcky a další věci, které vám ještě více zpříjemní chvíle odpočinku.
Žádné komentáře:

Okomentovat