pondělí 5. prosince 2016

9. adventní okénko


Venku začíná přituhovat, proto určitě uvítáte dárek, který se skrývá pod 9. okénkem. Krásný modrý nákrčník Reima, který nám do soutěže věnoval obchod Skibi. Děkujeme!

Nákrčník je vyroben z prodyšného polar flísu a velmi dobře odvádí vlhkost. Můžete jej zakoupit ve více barevných variantách.

Reima je finská značka, která se zaměřuje na výrobu sportovního a funkčního oblečení pro děti. Oblečení Reima je vytvořeno tak, aby odolalo jakémukoli počasí a dítě se cítilo vždy komfortně. 
V nabídce Reimy jsou kolekce na lyžování, do zimy, do deště, kolekce oblečení s UV ochranou i dětské funkční prádlo. A vše je nejen stylové, ale také vysoce kvalitní, protože jsou využívány nejmodernější materiály a funkční membrány. Dovozcem značky Reima do České republiky je právě obchod Skibi. Na eshopu Skibi kromě oblečení seženete spoustu dalšího zboží pro děti, ať je to obuv, sportovní náčiní, hračky nebo třeba batůžky. My jsme nedávno pořizovali pro kluky batůžky Affenzahn právě ze Skibi.cz a nemůžeme si je vynachválit.Pokud se chcete zapojit do soutěže a vyhrát tento praktický nákrčník Reima, pošlete nám na soutěžní email vanocenapalube@gmail.com foto, text nebo třeba básničku na téma Andělé okolo nás. Více informací naleznete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat