neděle 4. prosince 2016

8. adventní okénko - Hlavní výhra 2. týdne!


Odtajňujeme osmé okénko a zároveň hlavní výhru druhého týdne, kterou získá ten nejoriginálnější příspěvek, který nám tento soutěžní týden zašlete (téma vyhlášeno ZDE)

Dnešní cenu nám do soutěže věnovala firma Scio a celý týden si můžete zasoutěžit o knihu s plyšákem, Ferda a jeho mouchy, v hodnotě 970Kč!


Ferda a jeho mouchy je neobyčejná kniha pro děti od 4 do 10 let, ke které děti dostanou plyšového hrdinu - žabáka Ferdu a mucholapku s osmi mouchami, přičemž každá zastupuje jednu emoci. Kniha obsahuje pohádkové příběhy ze země plyšáků, které pomocí běžných situací, které děti zažívají, pomáhají dětem pracovat s emocemi. Kniha je doplněna o spoustu otázek, díky kterým si s dětmi můžete povídat již během příběhu, o rady a aktivity k danému tématu a další postřehy, podporuje tak nejen emoční vývoj, ale i interakci mezi rodičem a dítětem.

Kniha i vzdělávací hračka vznikla ve spolupráci pedagogů, dětských psychologů a rodičů s dětmi.

U nás má Ferda v knihovničce své místo už dlouho. I když ji holky dostaly v mladším než doporučeném věku, okamžitě si plyšového žabáka zamilovaly a dodnes s nimi spí v postýlce a chodí do školky. Na vlastní kůži zažívám, že knížka opravdu funguje, dětem pomohla například vypořádat se se strachem z bubáků a strašidel a jsem tak moc ráda, že může putovat  a pomáhat u někoho z vás.


Podrobnosti o celé soutěži najdete ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat