pátek 2. prosince 2016

6. adventní okénko


Dnes si přijdete na své vy, maminky. Pod 6. adventním okénkem se totiž skrývá úžasný dárkový kosmetický balíček Růže od značky MANUFAKTURA v hodnotě 303 Kč.

V balíčku naleznete pěstící produkty s vůní romantické růže pro péči o ruce. Můžete se hýčkat voňavým rostlinným mýdlem s vřídelní solí, glycerinem a růží a pěstícím krémem na ruce s vřídelní solí, růžovými výtažky a cennými oleji. 

Manufaktura je česká značka kosmetiky, která spolupracuje převážně s českými dodavateli. Kosmetika je vyráběna dle originálních receptur s vysokou kvalitou, které využívají blahodárné účinky přírodních ingrediencí z naší země, namátkou třeba české pivo a chmelové výtažky, karlovarská vřídelní sůl, víno a další české ovoce a byliny. Jejich produkty přímo vybízí k tomu napustit si vanu, hýčkat se a užívat si příjemné vůně. Ani my maminky bychom neměly zapomínat na sebe, na to, že si potřebujeme odpočinout a nabrat sílu. A to nám mohou produkty od značky Manufaktura ještě více zpříjemnit!Veškeré informace o pravidlech soutěže Vánoce na palubě naleznete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat