čtvrtek 1. prosince 2016

5. adventní okénko


Co se skrývá pod 5. adventním okénkem? Stavebnice Ban Bao Hi tech auto racing v hodnotě 749 Kč!Dnes si přijdou na své zejména kluci. Stavebnice Ban Bao je do detailu propracovaná, závoďák má funkční řízení a pohyblivé prvky. 
Kromě závodního auta je k dostání řada dalších stavebnic od značky Ban Bao, dinosauři, bagry, lodě nebo květinářství pro holčičky. Vše pořídíte na eshopu Knihcentrum.

Pokud hledáte eshop s opravdu širokou nabídkou titulů, je právě Knihcentrum skvělá volba. Určitě jste postřehli, že s Knihcentrem spolupracujeme už delší dobu. Na našem blogu jste si mohli přečíst recenze na knihy právě z jejich nabídky nebo si několikrát zasoutěžit o krásné tituly pro děti, které nám pro Vás věnovali. A jsme moc rády, že se zapojili i do naší adventní soutěže a přispěli krásnými dárky. Děkujeme!

Chcete se zapojit do soutěže? Zašlete nám fotku, krátký text nebo básničku na téma Vánoční vzpomínka. Své příspěvky zasílejte na soutěžní e-mail vanocenapalube@gmail.com a možná právě vy vyhrajete krásnou stavebnici Ban Bao.
Veškeré informace o pravidlech soutěže Vánoce na palubě naleznete zde.
Žádné komentáře:

Okomentovat