pátek 23. prosince 2016

27. adventní okénkoNaše soutěž je pomalu u konce, ale nebojte, ještě na vás čekají dvě okénka. A pod jedním se skrývá právě dnešní výhra - nákrčník Reima, který pro vás věnoval obchod Skibi. Děkujeme!

Tento nákrčník je již třetí, který jste mohli v naší soutěži vyhrát. Tentokrát na vás čeká nákrčník v zelené barvě. A můžete si být jistí, že takový nákrčník vaše děti opravdu zahřeje. Je totiž vyroben z velmi kvalitního polar fleecu, který dobře odvádí vlhkost a je v něm teplo. 


Znáte značku REIMA?

Reima je finská značka, která se zaměřuje na výrobu sportovního a funkčního oblečení pro děti. Oblečení Reima je vytvořeno tak, aby odolalo jakémukoli počasí a dítě se cítilo vždy komfortně.
V nabídce jsou kolekce na lyžování, do zimy, do deště, kolekce oblečení s UV ochranou i dětské funkční prádlo. A vše je nejen stylové, ale také vysoce kvalitní, protože jsou využívány nejmodernější materiály a funkční membrány. Dovozcem značky Reima do České republiky je obchod Skibi

Tak kdo se může těšit na nákrčník?Pokud se chcete zapojit do soutěže a vyhrát tento praktický nákrčník Reima, pošlete nám na soutěžní email vanocenapalube@gmail.com foto, text nebo třeba básničku na téma TRADICE. Více informací naleznete ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat