čtvrtek 22. prosince 2016

26. adventní okénko


Dnes tu máme výhru nejen pro naše nejmenší v hodnotě 350 Kč, kterou nám věnoval obchod s ryze českými hračkami, Hugo chodí bos!

Znáte obchůdek a eshop, Hugo chodí bos?

"Najdete u nás tradiční české hračky, které vám připomenou dětství, stejně jako knížky, dekorace, stavebnice, skládanky i dětské oblečení od mladých českých tvůrců. Děti si u nás můžou pohrát, vám velkým zase ráda uvařím kafe nebo čaj a popovídám si o všem, co vás zajímá. Chceme, aby se vám v Hugovi líbilo a šířili jste o něm dobré slovo, které se postupně rozšíří do všech českých pokojíčků. Proč dětem kupovat nekvalitní hračky dovezené přes půl světa, když se pro ně u nás vyrábí tolik krásných věcí... které potěší i dospělé."

MgA. Adéla H. Kantůrková

Filozofie tohoto obchůdku nás velmi nadchnula, a proto jsme se rozhodli jej oslovit se spoluprácí. Je skvělé podporovat české tvůrce, a tak je nám ctí představit vám nejen obchod Hugo chodí bos, ale také dnešní výhru, Kontrastní karty pro novorozence!Podmanivé kontrastní karty pro mláďata nejen čerstvě narozená.
15 oboustranných černobílých stimulačních flash karet s lesnímu motivy určených nejen nejen pro novorozence.

Jednoduchý design karet poskytuje vizuální stimulaci a rozvoj dětí již od narození. Výzkumy ukazují, že novorozenci lépe reagují na černobílé obrázky s vysokým kontrastem. Umístěte karty například na kraj postýlky, kočárku nebo je položte na zem či opřete o stěnu. Balení obsahuje karty s motivem jezevce, veverky, strakapouda, jelena, kance, sovy, mraveniště, dříví, šišek, hub, kmenů stromů, smrku, borůvek, malin a jahod.

Karty jsou tištěny na kvalitním otíratelném kartonu s oblými rohy. Velikost karty je 11,5 cm x 11,5 cm x 1,7 mm.

Originální dárek k narození miminka. Na vnitřní stranu krabičky můžete napsat Vaše věnování.
Výrobek není hračka, jedná se o didaktickou pomůcku určenou k použití dospělými osobami.

Vyrobeno v České republice.

Líbí se vám tato dnešní výhra? Tak se zapojte do tohoto soutěžního týdne a zašlete nám příspěvek na téma NAŠE VÁNOCE na náš soutěžní email vanocenapalube@gmail.com, informace o soutěži najdete ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat