čtvrtek 15. prosince 2016

19. adventní okénko


Deka? Zavinovačka? Osuška? Prostěradlo? To vše  a mnohem víc v sobě skrývá multifunkční Swaddler značky Lodger, který nám pro vás věnoval eshop Ondálek!
"Must-have" každé rodiny

Lodger Swaddler je prostě absolutní "Must-have" každé rodiny. Vydrží vám od narození až do úplného "roztrhání". Zpočátku jej budete využívat jako zavinovačku, pro větší intimitu při kojení a jako jemnou osušku. V kočárku jej oceníte jako sluneční clonu či lehkou letní dečku. Pro větší dítě je Swaddler ideálním společníkem k vodě či jako přikrývka při odpoledním spánku. Swaddler rozhodní není tou částí dětské výbavičky, kterou vyřadíte po pár použitích na půdu.  Swaddler prostě nejde nemilovat, a to nejen pro jeho praktičnost, ale také pro stylový vzhled.
Značka Lodger je vždy zárukou kvality, funkčnosti a naprosté spokojenosti s užíváním, nabízí široký sortiment pro miminka a jejich pohodlí za každého počasí. Věděli jste, že má Lodger již i českou facebookovou stránku, na které se jako první dozvíte o všech novinkách?

Nakoukněte a přidejte se!

https://www.facebook.com/lodger.easygoingCzechRepublic/

A také se nezapomeňte zapojit do naší adventní soutěže a zašlete nám na náš soutěžní email vanocenapalube@gmail.com příspěvek na téma Chystáme se na Vánoce!

Žádné komentáře:

Okomentovat