neděle 11. prosince 2016

15. okénko - Hlavní výhra 3. týdne!


Půlka naší vánoční soutěže je za námi a před námi je další zajímavý týden se spoustou krásných cen. A jaká je tento týden hlavní výhra? Parádní odrážedlo Brumee Speedee z obchodu Brumeeshop.

Odrážedla z Brumeeshopu jsou dokonale přizpůsobena dětem. Jsou bezpečná a lehká, mají měkké hrany, stabilní konstrukci a dobře se s nimi dětem manipuluje. Zároveň jsou kvalitní a odolná. 

V naší soutěži můžete vyhrát odrážedlo - motorku v modré barvě. Ale zakoupit si můžete i jiné typy, třeba jedno z autíček s volantem a troubítkem, ke kterým můžete dokoupit i přívěsný vozík a to je pak jízda, panečku. K vybraným modelům odrážedel dostanete i sady samolepek a můžete tak odrážedla ještě více vylepšit. A když napadne sníh, můžete sáhnout po kvalitních sáňkách Snowee s volantem.  

Pokud jste rodiči maličkého děťátka, určitě by vás mohl zajímat Šumící medvídek z obchodu My Hummy, který je partnerským obchodem Brumeeshopu. Šumící medvídek je úžasný vynález, který pomáhá miminkům usnout. Vydává totiž šumivý zvuk podobný vysavači nebo třeba fénu, který miminka uklidňuje. V lednu se můžete těšit na podrobnější článek a dokonce i soutěž o jednoho takového medvídka. 


Ale nejdříve si pojďte s námi zasoutěžit o odrážedlo. Pošlete nám fotku, text nebo básničku na téma Chystáme se na Vánoce a třeba vyhrajete právě vy!

Více informací o soutěži naleznete zde: http://www.matkynapalubu.cz/2016/12/vanoce-na-palube-3-soutezni-tyden.html

Odrážedlo pro vás věnoval obchod Brumeeshop.cz. Děkujeme!

Moc se těšíme na Vaše příspěvky!

Žádné komentáře:

Okomentovat