čtvrtek 10. listopadu 2016

Vánoční tip: Fotopexeso a soutěž s Reptisk!

Myslím, že fotodárky jsou každý rok sázkou na jistotu, když přemýšlíme, čím rodině udělat radost. Už loni jsem vám psala spokojenou recenzi, když jsem před Vánoci zkoušela vytvořit fotoknihu od firmy Reptisk, za ten rok jejich služby urazily obrovskou cestu a momentálně nabízí opravdu široký sortiment fotoproduktů a díky propracovanému systému vše vytvoříte snadno a rychle.

Letos kromě dárků pro tetičky a babičky, jsem zvolila dárek i pro holky - fotopexeso. A abyste si i vy mohli vyzkoušet služby Reptisku, domluvila jsem soutěž o výrobu pexesa hned pro tři z vás! Mrkněte dál :-)Pexeso je nesmrtelná klasika a myslím si, že vlastní fotky jej povýší ještě o úroveň výš. Já jsem si zvolila fotky naší rodiny, kamarádů a zvířátek a už teď mám v hlavě spoustu plánů, co všechno s ním půjde vyvádět :-) Hledat, kdo ke komu patří, vzpomínat a povídat si, co jsme zažili... Jsem si jistá, že s tímhle Ježíšek určitě uspěje! Výroba pexesa byla naprosto jednoduchá a nejtěžší bylo vybrat fotky, pexeso obsahuje 30 párů. Vše lehce nahrajete přes program přímo na stránkách Reptisk a fotky přetáhnete, přičemž se samy duplikují, nemusíte je nahrávat dvakrát. Fotky si můžete ještě vycentrovat a vždy se vám upraví obě fotky v páru najednou.   Co jsem ocenila, tak byla možnost zvolit si rychlost doručení, pokud řešíte dárky na poslední chvíli, tak za malý příplatek můžete pexeso zhotovit expresně. Arch s pexesem obsahuje také praktickou krabičku k vystřihnutí a ke složení :-)A jak pexeso můžete získat i vy? 

Protože soutěžíme o FOTOdárek - FOTOpexeso, tak jsme se rozhodly vyhlásit také FOTOsoutěž :-) 

Soutěž bude probíhat v následujících třech týdnech, vždy ve středu vyhlásíme téma, na které budete moci přispívat svými fotografiemi. 

Soutěžní témata budou postupně odkrývána v tomto článku a také na facebooku, takže nás nezapomeňte sledovat. Zúčastnit se může každý jednou fotografií v každém soutěžním týdnu. 

Fotografie přidávejte buď pod označený příspěvek na facebooku Matky na palubu "SOUTĚŽ O FOTOPEXESO - 1.týden", nebo zasílejte na email mothersaboard@gmail.com, do předmětu zadejte "Soutěž s Reptisk". 

Po každém soutěžním týdnu bude vyhlášen jeden vítěz, kterému bude zaslán unikátní kód pro výrobu vlastního pexesa na stránkách reptisk.cz

1.týden soutěže - Téma: "Děti a podzim" - probíhá v termínu 10.11.2016 až do 16.11.2016 do půlnoci 

2.týden soutěže - Téma "Mateřství" - probíhá v termínu 17.11.2016 až 23.11.2016 do půlnoci

3. týden soutěže - Téma "Poslední fotografie" - probíhá v termínu 24.11.2016 až 30.11.2016 do půlnoci. Užíjme si na závěr trochu legrace, přiznejte se, co jste naposledy fotili? :-) 

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby s doručovací adresou v České republice. 

Těšíme se na vaše fotky! 


Žádné komentáře:

Okomentovat