neděle 27. listopadu 2016

1. adventní okénko - Hlavní výhra 1. týdne!A máme tu pro vás první okénko, co se pod ním skrývá?

Adventní soutěž zahajujeme rovnou hlavní výhrou tohoto týdne a tou je Zlatá edice Motherbox v hodnotě 1000Kč!Motherbox je na našem trhu poměrně novinkou, která ale okamžitě prorazila a potěší nejednu maminku! Jedná se o dárkovou krabici plnou těch nejlepších produktů pro nastávající a čerstvé maminky a jejich zlatíčka, kdy nikdy předem nevíte, co přesně vás v boxu čeká.

Zlatá edice je oproti běžnému Motherboxu zahalená do zlaté krabice, která je vystlána látkovou plenou a najdete v ní dárkové poukazy, hračku pro miminko, kosmetiku a další překvapení. Tato edice byla představena na křtu Motherboxu a nyní si můžete zakoupit novinku, kterou je Vánoční Motherbox!


Proč jsme oslovily právě Motherbox do naší soutěže? Protože nás od první chvíle tato myšlenka zaujala. Na mateřské se svět začne točit hlavně okolo dětí, přibude spousta starostí a my maminky často zapomínáme samy na sebe. Je krásné zpestřit si dny milým překvapením a umět se potěšit, užít si kvalitu produktů, které Motherbox nabízí. Zároveň je také originálním dárkem, pokud přemýšlíte, co koupit těhotné kamarádce, či co přinést jako první dárek do porodnice. Hlavní cenu týdne od nás získá námi vybraný nejoriginálnější příspěvek :-)

Vaše Matky na palubu!


Veškeré informace o pravidlech soutěže Vánoce na palubě naleznete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat