středa 14. září 2016

Testujeme: Fotokniha od Saal-digital.cz


Letošní prázdniny se opravdu vydařily a já se moc ráda vracím ke vzpomínkám. Miluji fotky, fotím denně, protože jsem přesvědčená, že fotografie uchovají i ten nejmenší zážitek a dokáží vystihnout atmosféru okamžiku. Nedávno jsem se přihlásila do testování fotoknihy přes Saal Digital. Fotoknih už jsem vyzkoušela mnoho a určitě víte, že to není levná záležitost, takže mě mrzí, když se investice nevyplatí a přijde něco nekvalitního. Proto ráda využívám akcí, kde si mohu produkty otestovat. S knihou jsem moc spokojená, proto vám chci dát tip, pokud zrovna přemýšlíte, kde zpracujete fotky z prázdnin, nebo už začínáte zvažovat nad vánočními dárky, třeba by se vám mohl hodit.


Saal Digital cílí hodně na profesionální fotografy a kvalita provedení jde opravdu znát. Pro tvorbu fotoknihy jsem si stáhla jejich program a hned mě mile překvapilo, že i ty levnější varianty knih nabízejí kvalitní provedení. Práce s programem nebyla složitá, chvíli jsem se musela rozkoukat, ale potom už bylo všechno intuitivní.

Kniha ke mně začala putovat hned druhý den po odeslání objednávky, takže zhotovení bleskové. A z provedení jsem nadšená. Kvalita fotek zůstala zachovaná a co jsem nadšená, že jsou stránky opravdu pevné, široké, takže jsou odolné, jen tak se neohnou.

No a holky samozřejmě musely knížku taky otestovat, takže jsem našla pár fotek počmáraných propiskou. Myslela jsem, že mě omejou, nakonec jsme omyly ubrousky jen ty fotky, propiska zmizela a tisk naštěstí zůstal naprosto nepoškozen, takže dávám palec nahoru za opravdu kvalitní provedení!

Cena za fotoknihu je vyšší, ale když sleduji stránky, mívá Saal Digital spoustu akcí a slev, takže se určitě oplatí sledovat a nějakou výhodnou cenu určitě do Vánoc ulovíte ;-)


1 komentář: