pátek 9. září 2016

Nákupy pro Viktorka

Do třetice už tolik těhotenství neprožívám, za to si ho užívám a to hlavně nákupy! Od chvíle, co víme, že se v bříšku skrývá Viktor, tak mám doslova mánii a večery trávím na eshopech, je tolik lákadel! Naštěstí už mám nějakou představu, co pořídit, co je zbytečné, ale i tak po těch třech letech koukám, kolik novinek se na trhu vyrojilo. Zajímaly by vás nákupní články?
Eshopů se zbožím pro děti je hodně, ale z mého pohledu často nabízí tak široký sortiment, že je strašně těžké se v tom zorientovat, pokud nejdu vyloženě po konkrétních věcech, nebo se teď hodně rozmohlo luxusní zboží za nekřesťanské ceny a i když jsem se potěšila pár krásnými drahými kousky, tak si neumím představit, kam by se vyšplhala částka za celou výbavičku. Nedávno jsem dostala slevu na nákup do eshopu www.mimulo.cz, který jsem neznala a hned mě v něm zaujaly příznivé ceny za dobře vypadající produkty. Takže pokud hledáte sortiment, kde najdete takový zlatý střed, tak  vám Mimulo můžu určitě doporučit.A co jsem Vikoušovi vybrala?

Už je to poměrně dlouho, co jsem někde zahlídla reklamu na oblečení s magnetickým zapínáním. Právě Mimulo nabízí poměrně široký výběr od značky Koala, takže jsem se rozhodla koupit na zkoušku jedny dupačky. Čeho jsem se bála, že si to dítě bude v těch počátečních křečovitých pohybech rozepínat, ale zapínání na ramínka je chytře uděláno na klasické druky a magnetky jsou mezi nožkama. Jak se osvědčí v praxi, teprve uvidíme, zatím jsem mile překvapená. Co jsem zvědavá, zda se magnety při přebalování nebudou přitahovat a nebudou na obtíž a taky jak přežijí pračku a sušičku, zda se nezkroutí. Jestli ve zkoušce obstojí, tak doufám, že je konec bojování s druky a určitě dokoupím i overaly, u kterých mě zapínání rozčiluje vždycky nejvíc. Jaké máte zkušenosti s magnetky vy?


Magnetky jsou všité v těch čtverečcích


Další položky v nákupním košíku jsem brala na jistotu a to flanelové pleny. Už se mi hodně osvědčily u holek, kdy jsem je používala opravdu na spoustu věcí - jako mazlíčka muchláčka, při návštěvě ortopedie, jako prostěradlo do malé postýlky, nebo do kočárku, jako deku... Určitě nedám dopustit i na bavlněnou klasiku, ale tyhle jsou prostě ťuťu, co myslíte? :-)


No a v létě se hodí koupit taky něco z vousatého léta :-) Ne, dělám si legraci, taky mi ta reklama leze krkem :D Ale tyhle knírkaté věci pro miminka prostě žeru! Měla jsem ve výběru víc zavinovaček, ale tahle u mě vyhrála střídmostí barev a že jsem nechtěla úplně dětský motiv, protože mám už v postýlce na mantinelu i hnízdečku dost obrázků. Osuška se mi pak hodila motivem, ale hlavně rozměrem. Nevím, jaké máte zkušenosti vy, ale mě děsně rozčilují ty klasické pidi osušky, kde zabalíte sotva novorozeně, ale jak dítko začne kopat, nemáte ho šanci obalit. Kdo se teprve na výbavičku chystá, určitě doporučuji pokukovat po větších rozměrech. Tuhle mám tedy bez kapucky, kapucka je určitě fajn, ale já chtěla spíš klasiku, kterou budu střídat s bambusovými velkými plenami.
Spoustu věcí do výbavičky mám po holkách, takže jsem si jen "zaslintala" a musela je v eshopu nechat, ale moc mě zaujalo tohle lehátko, doma máme vibrační a přišla mi zbytečná investice za nějaké extra funkce, využívala jsem ho hlavně, když měly holky potřebu na mě vidět, nebo na odložení po společném koupání.Ze zavinovaček jsem měla ve výběru tyto:Tahle poslední se mi líbí, že je multifunkční, dá se použít i jako deka nebo jarní fusak.

Nad čím ještě přemýšlím, jsou lahvičky, protože to vidím bledě s kojením. Moc se mi líbí tahle dárková sada, kterou bych určitě nepohrdla, kdybych dostala, tak třeba i tip pro vás, pokud máte těhotnou kamarádku:
Jinak ale určitě vsadím na klasiku a to je startovací sada Avent, lahvičky se mi velmi osvědčily, co do pohodlnosti miminku i praktičnosti při umývání a manipulaci. A hodná sudička by mohla nadělit tuhle, co? :-))


A jak si nepotrpím na body s nápisy, tak věřím, že nad tímhle zvlhne oko nejedné babičce (verze je i pro dědečky): 
A co chystám na příště? Sexy článek o nákupech do porodnice. Takové síťované kalhotky, to je prostě nepřekonatelný luxus, že jo?

Žádné komentáře:

Okomentovat