úterý 9. srpna 2016

Výzva: Podpořme mladé sportovce

Často se setkávám s různými dobročinnými činnostmi, sbírkami, humanitárními akcemi, které reagují na nějaký aktuální problém. A uvědomuji si, kolik lidí je mezi námi, kterým není lhostejné trápení a problémy někoho jiného a rádi pomohou.

Máme možnost podílet se na dobročinné akci, která nyní probíhá ve spolupráci Procter&Gamble, Tesco a České olympijské nadace. Akce je zaměřená na sportující děti z finančně znevýhodněných rodin. Je to pro nás velká čest podpořit mladé sportovce a usnadnit jim tak cestu za svým velkým snem. A podílet se můžete i vy! Čtěte pozorně dál.
Tato akce probíhá od 28. července do 24. srpna 2016 v prodejnách Tesco. A přispět můžeme tím, že koupíme nějaký produkt značek P&G (v síti prodejen Tesco, včetně eshopu Tesca). Vybrané finanční prostředky budou předány České olympijské nadaci a následně budou rozděleny do finančně znevýhodněných rodin sportujících dětí. 


Sama mám ke sportu blízko. Manžel jezdí závodně na kole a děti se snažíme vést k radosti z pohybu, protože sport má pozitivní vliv na život dítěte. Rozvíjí ho nejen fyzicky, ale také psychicky. Dítě se stává odolnější, vytrvalejší a houževnatější. Navazuje nová přátelství a přináší spoustu zážitků. Bohužel sport je často nákladná záležitost a některé děti, ačkoli jsou talentované, musí právě z tohoto důvodu se sportem skončit. Protože částka za vybavení, členské poplatky, kempy a různá soustředění se často vyšplhá velmi vysoko, že je to nad únosnou mez rodiny.  Ale díky takovým akcím, jako je právě tato, je umožněno sportovat i dětem z rodin, které nemají dostatek finančních prostředků.„Od vzniku nadace v prosinci 2012 jsme podpořili už 1058 dětí ve věku 6 až 18 let a chceme pomoci ještě většímu počtu. Proto velmi vítáme, že se znovu po roce Procter & Gamble rozhodl zopakovat tuto kampaň. Díky ní budeme moci podpořit další desítky kluků a holek, kteří by si jinak sportování nemohli kvůli nedostatku peněz dovolit,” doplnila manažerka České olympijské nadace Martina Voříšková.

A jaké značky spadají do Procter&Gamble?
Například Ariel, Jar, Gilette, Always, Lenor, Head&Shoulders, Blend-a-med, Pantene, Pampers a další. 

I já jsem nakupovala. Koupila jsem si do zásoby kapsle Ariel, prací prášek Ariel, Jar a Lenor. Jsou to mé oblíbené produkty, které běžně nakupuji, ale teď jsem si koupila trošku do zásoby, abych mladé sportovce podpořila. 

Zapojte se i vy koupí produktu značek Procter&Gamble, Ale pozor, akce je jen do 24. srpna!

Upřímně doufám, že se na našem blogu budete stále častěji setkávat s podobnými dobročinnými akcemi, s Anežkou rády využijeme možnost, kterou díky blogu máme.

Mějte krásný den, Anička 

Žádné komentáře:

Okomentovat