čtvrtek 25. srpna 2016

Soutěž o Láskografiku!Vzpomínáte rádi na den, kdy jste se poznali se svou drahou polovičkou? Kdy jste vyrazili poprvé do kina, na společnou dovolenou, nebo kdy se vaše rodina rozrostla o dalšího človíčka?

Máme tu pro vás soutěž ve spolupráci s Láskografika.cz, která věnuje jednomu z vás tištěný příběh vaší lásky, kterým si můžete zútulnit váš domov!


Co je to vlastně láskografika a jak vznikl celý nápad? 

"Příběh, kdy se začala psát historie Láskografik, začal při naší skromné oslavě pátého výročí, kdy má přítelkyně Anička najednou vytáhla pečlivě zabalený podlouhlý dárek. Rychle jsem roztrhl elegantní dárkový obal a k mému velkému překvapení byla v dárku schovaná grafika, která shrnovala náš společný vztah. Pěkně zpracované informace o nás dvou, věci, co společně rádi děláme, kdy a kde jsme se seznámili, kam jsme společně vycestovali a co nás vedlo až k tomu, že jsme spolu už pět let. Láskografika byla zarámovaná v nenápadném rámečku pro pověšení na zeď. Jen malý hřebíček a minuta času stačila, abych viděl Láskografiku v plné kráse. Byl jsem z ní nadšený." Píše Josef na stránkách Láskografiky. 

Láskografika je dárkem od srdce, který zachytí váš životní příběh a vždy tak bude jedinečná a originální. Je dokonalým doplňkem do útulného domova, ať už ji nadělíte sobě, nebo svým blízkým.

Láskografika se nabízí ve dvou stylech "Jak jde čas" nebo "Strom lásky" a vybrat se dá z elektronické či tištěné zarámované verze. 

Je ideálním dárkem novomanželům!
Na našem blogu dnes soutěžíme o jednu zarámovanou tištěnou Láskografiku v hodnotě 1790Kč! 

Stačí nám, když  do komentářů zde na blogu pod tento příspěvek, nebo na facebooku pod označený příspěvek SOUTĚŽ S LÁSKOGRAFIKOU odpovíte: Jaká vzpomínka z vašeho soužití s partnerem vás zaručeně zahřeje u srdce? 

Za sdílení veřejně na facebooku budete do soutěže zařazeni dvakrát!

Moc se těšíme na vaše romantické příběhy! Soutěžíme ode dneška, tj.25.8.2016 do 1.9.2016, poté bude vygenerován jeden vítěz, který získá Láskografiku v tištěné a zarámované formě dle svého výběru!

Přejeme hodně štěstí a lásky! 

7 komentářů:

 1. Narození dvojčat a to, že mi s nimi manžel pomáhá ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Užívám si každou chvíli, kdy můžeme být spolu. Nejhezčí vzpomínky mám samozřejmě na naše začátky, když jsme jen tak popadli svoje kytary a šli si sednout třeba k řece, povídat si, zpívat, hrát. A dnes? Přítel občas zahraje pro synka, ale já už to zapomněla :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nejhezčí vzpomínka? To je těžké, je jich tolik.. ale určitě vyhrává chvíle, kdy se nám narodila dcera a my oba jsme plakali štěstím,dojetim úlevou.. ta euforie byla neskutečná. Tehdy mi partner řekl, že už chápe, proč brecim,kdyz jsem šťastná. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zahřívá mě u srdce často. Do práce jezdil manžel 10 let na kole. A když jsem se ráno vzbudila, čekaly mě ve váze čerstvé květiny, které po cestě natrhal :)
  Nebo když se v sobotu vzbudím a zjistím, že je 8 hodin (naše děti vstávají pravidelně samy nejpozději v 5:20). Manžel vezme naše 2 raubíře, zabaví je a dokonce společně připraví snídani. Vzbudí mě vůně kávy. Děláme si pyžamové dopoledne :)
  Nebo to, jak manžel naučil krásné věci naše syny. Třeba to, že jdeme na procházku a kluci se rozeběhnou po louce, parku ... a každý mi donese kytičku :) Malý Páťa (2 roky) trhá i plevel a s obrovským nadšením mi ho nese. "Mami, na! Pusinku!" a dostanu ty nejsladší pusinky. Kytičky pak musím dát doma do vázičky a máme často pěkné plevelové dekorace :)
  Vlastně mě zahřívá u srdce, díky manželovi a prostřednictvím dětí, denně :)
  Martina z Brna

  OdpovědětVymazat
 5. Je jich spousta od vecerniho vysedavani na lavicce u Vltavy, pres uzasnou dovolenou na Tahiti az po narozeni nasi dcerky...

  OdpovědětVymazat
 6. Prvni pusa, kdyz mi bylo 16...prvni spolecna dovolena...prvni bydleni...prvni manzelsky polibek a prvni porod...mezitim i potom spousta dalsich okamziku, ktere nejde vyjmenovat vsechny najednou, alr laskografika by se k 13 letum spolecneho zivota hodila ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to vím úplně jistě :) Bylo to překvapení, když jsem přišla z práce (z odpolední) domů. Čekala na mě doma nová indukční plotna. A to jsme se s přítelem střídali v práci..já končila odpolední směnu a on šel na noční směnu. Ještě jsem se chvíli zdržela, dala mu pusu a jela domů..a on vydržel mi nic neříct :D To já bych třeba nevydržela :D Takže na tuhle vzpomínku určitě nikdy nezapomenu :) Sdílím a sleduji na facebooku jako libuska.krizova a mailík je marcrazy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat