středa 3. srpna 2016

Posilujeme imunitu, Soutěž o 4 balení Apo - Laktíku!


Za měsíc nám to zase začne - ráno do školky, odpoledne ze školky. A taky bacily! Letos jsme si jich opravdu užily a Maru měla svou pravidelnou 3 denní docházku za celý měsíc, protože si vždycky domů donesla bacil.

Ve školce nás naštěstí nic hrozného nepotkalo, vždycky jenom rýma. Sice jsem byla ráda, protože ostatní děti, které dle slov maminek celé tři roky doma nezamarodily, si najednou ze školky nosily lahůdky jako zánět spojivek, angína, průjmy apod. Naše rýma, při které Maruška doma řádila jako obvykle, tak proti tomu byla nic. Jenže ji Maru chytila pokaždé, když jen do školky vešla, a tak nás trápila až do konce roku a Maru si ve školce pořád dokola zvykala, vynechala všechny aktivity včetně výletu...

Školka je semeniště bacilů, co si budeme povídat. Doktoři sice říkají, že je dobře, že se dítko "promoří", ale ten neustálý nával bacilů taky není dobrý, že. Já jsem za svůj život byla nemocná jen párkrát, ale když jsem začala pracovat ve školce, skončila jsem dokonce na infekčním, protože jsem měla tak šílenou angínu, že se na mě chodili dívat lékaři snad z celé nemocnice...

Proč vám tohle všechno píšu? Nejsem člověk, který by do dítěte strkal léky horem dolem, ale co se týče školky, vnímám, že tělo potřebuje podpořit, že to samo nezvládne. U nás teď, měsíc před začátkem, začínám imunitu posilovat u obou holek, a tak se mi líbí, že jsem v příhodné době dostala nabídku spolupráce právě na Apo - laktík.
Nebudu tu psát recenzi stylem: Je nejlepší, ten jediný pomůže... Protože do těla dětí nevidím a potravinové doplňky se celkově špatně posuzují, kor na někom jiném než na sobě.

Ale na Apo-Laktíku se mi líbí, že obsahuje laktobacily. Nikdy mě v lékárně nenapadlo koupit ty všemožné "vitamínky" pro děti, protože obsah vitamínů slibují i kdejaké bonbony a dát pár stovek za "bonpar" ve tvaru medvídka mi přijde jako nesmysl. Laktobacily jsou pro mě naopak věc, které věřím, protože je mám mnohokrát ozkoušené, ať už u miminka při kolikách, nebo i u nás dospělých po střevních onemocněních. Apo-Laktík se zakládá hlavně na prospěšných bakteriích, my testujeme žvýkací pastilky pro děti od 3 let, které obsahují celkem 4 kmeny ( L.rhamnosus, L.acidophilus, L.Casei a S.thermophilus) a také obsahují vitamín C. Jsou tak prospěšné jako prevence před průjmy, střevními problémy a posilují imunitu. Verze pro miminka obsahuje dva kmeny (L.rhamnosus a L.reuteri) a pomáhá s bolením bříška a zažíváním.

Jednu pastilku jsem sama ozkoušela a jsem ráda, že nejsou zbytečně přeslazené a děti tak nemají pocit sladkého bonbonu v puse.

A taky jsme domluvily, abyste mohli Apo-Laktíka vyzkoušet přímo vy! Máme tu pro vás 2 balení Apo-Laktík for Baby a 2 balení Apo-Laktík žvýkací for kidsSoutěžíme od dnešního dne, 3.8.2016 do  příští středy 10.8.2016 do půlnoci, poté budou vyhlášeni 4 vítězové, kteří získají každý po jednom balení Apo-Laktíku a jako bonus pexeso :-)

Stačí nám odpovědět na otázku: Jak posilujete imunitu u sebe a u dětí? :-) Vaše odpovědi tak udělají pěkný souhrn k dnešnímu tématu o imunitě. Nezapomeňte nám napsat, o kterou variantu máte zájem a zde na blogu připište svůj email, abychom vás mohly kontaktovat!

Výherci budou vygenerování ze všech komentářů, které můžete vkládat pod tento článek a na facebook pod označený příspěvek.

Hodně štěstí přeje naše Maru!


18 komentářů:

 1. Dobrý den, imunitu zatím nijak ne posilujeme. Dceři je 6 měsíců a zatím ještě díkybohu kojím a dokrmuji. Téměř vždy si nechávám se vším poradit, ale stejně to udělám tak, jak už nám sama za vhodné. Myslíme si, že zatím nepotřebuje nic a že je zbytečné ji cpát něčím, co nepotřebuje, zbytek je jí koneckonců jen půl roku a má celý život před sebou :)
  Apo Laktík for Kids, člověk nikdy neví, dcera je zdravá a to je nejdůležitější :)
  silvousek96@gmail.com
  Silvie Ruibarová

  OdpovědětVymazat
 2. Prckům dávám hodně ovoce a zeleniny. Je jim 16 měsíců, svou imunitu bohužel moc neřeším.

  OdpovědětVymazat
 3. Jako maminka dvou holčiček a každým dnem už tři holčiček, posilujeme imunitu mých dětí částym pojídáním ovoce a zeleniny a častými procházkami v přírodě, na čerstvém vzduchu :-) mam zájem o balení Apo-Laktiku pro miminko (bude potřeba):-) dekuji

  OdpovědětVymazat
 4. Jako maminka dvou holčiček a každým dnem už tři holčiček, posilujeme imunitu mých dětí částym pojídáním ovoce a zeleniny a častými procházkami v přírodě, na čerstvém vzduchu :-) mam zájem o balení Apo-Laktiku pro miminko (bude potřeba):-) dekuji

  OdpovědětVymazat
 5. Imunitu u dětí posilujeme vyváženou stravou s dostatečným příjmem ovoce a zeleniny, tekutin, dostatečným pohybem a kvalitním spánkem. U dospělých to vidím podobně vhodná strava, pohyb, dostatek spánku a případně cucáním Preventanu akut a echinaceou v kapičkách.
  Užili bychom Apo-laktík Baby. marie-blazkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Pohyb venku za kazdeho pocasi a hodne ovoce a zeleniny, chteli bychom Apo Laktik for Kids :)

  OdpovědětVymazat
 7. Pohyb venku za kazdeho pocasi a hodne ovoce a zeleniny, chteli bychom Apo Laktik for Kids :)

  OdpovědětVymazat
 8. Imunitu půl roční dcerky posiluju kojením a u syna rybim tukem.U sebe hodně ovoce a zeleniny.Apo Laktik baby

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Mám 2 chlapečky, 10 měsíců a 3 roky. Starší ještě do školky nechodí, takže ty školkové bacily naštěstí řešit nemusíme, zatím. Oba se s radostí ládují ovocem i nějakou tou zeleninou, takže o vitamíny máme postaráno. Na přelomu jara a léta jsem se také rozhodla je začít trochu otužovat, teda ne studenou sprchou, ale přestala jsem je navlíkat do svetrů a mikin při prvním závanu větříku. A světe div se, skončily nám věčné rýmy. Já bych na poslení imunity potřebovala dlooouhý a nerušený spánek, ale to ještě chvilku potrvá :-) Staršího občas potrápí neposlušné střevo, takže bych urvítala Apo-Laktík for Kids. :-)
  bjedrunka @ gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. stravou, sama v době těhotenství občas tabletkami s hlívou ústřičnou.

  OdpovědětVymazat
 12. Snažíme se do sebe ládovat hlavně vitamíny v podobě ovoce a zeleninky a vlákninu v mlíčku, obilninách apod. :) Snažím se, aby nebyl někde kde je to ošpiněné ale že bych ho nějak zvlášť neustále kontrolovala to ne - ono kdyby dítě bylo furt v dokonalý čistotě tak se mu ta imunita nevytvoří a když by pak vyšel "do světa" tak by byl oslabenej a hned onemocněl :/ snažím se, aby měl dostatek pohybu a čerstvého vzduchu.. jinak zatím nic víc, myslím že to stačí - jediné kapky co bere je vitamín D - Vitagrol. (slunicko1321@seznam.cz) a v případě výhry Apo-Laktík for Baby :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Nikol, vyhráváte u nás Apo Laktík for Baby, gratulujeme!

   Vymazat
 13. Snažíme se zdravě jíst - aby byl přísun vitamínu co nejpestřejší. Jsme hodně venku. A děláme domácí bylinné šťávy, např.bezovou, chodíme na šípek na čaj....Prostě od každého něco. Kdyby náhodou, prosím Apo-Laktík žvýkací for kids
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. My posilujeme imunitu pojídáním ovoce a zeleniny a pobytem na čerstvém vzduchu prosím Apo-Laktík žvýkací for kids
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Imunitu posiluji různě :) Vitamíny střídám. Teď jsem dobrala rybí tuk a začínám vitaminem D. Během dne sním minimálně 3 porce ovoce a začínám rovnou u snídaně :) Dceři také nakrajím ovoce (i zeleninu) na talířek a běhěm dne může "uždibovat" :) A každý den dostane k snídani hrneček čaje se sirupem od Marťánka pro posílení imunity Vitamíny a minerály (od 1 roku). A pro dceru bych chtěla Apo-Laktík for Baby :) Sleduji na facebooku jako https://www.facebook.com/libuska.krizova, mailík: marcrazy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 16. kluci berou probiotika, rybí olej a vit. D; jinak se snažím hlavně moc je nenavlíkat a chodit ven :-) soutěžím o Apo-Laktík žvýkací for kids, rennfri@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Moji dceři je dva a půl měsíce, takže imunitu krom častého pobytu venku nijak zatím neposilujeme, chtěla bych proto vyzkoušet Apo-Laktik for baby :-)

  OdpovědětVymazat