pondělí 27. června 2016

SOUTĚŽ o tři puzzle knížky

Jedna soutěž skončila a máme pro vás další. Tentokrát o tři krásné puzzle knížky, které nám do soutěže věnovalo www.knihcentrum.cz.


Máša a medvěd - Malířka Máša s puzzle
http://www.knihcentrum.cz/Kniha/masa-a-medved-malirka-masa

Máša a medvěd - Nový kamarád s puzzle
http://www.knihcentrum.cz/masa-a-medved-novy-kamarad-kniha-s-puzzle

Lví hlídka kniha s puzzle
http://www.knihcentrum.cz/lvi-hlidka-kniha-s-puzzle


A jaká jsou pravidla?

Soutěžíme o tři puzzle knížky, výherci tedy budou tři - jeden výherce = 1 knížka

Do soutěže budete zařazeni pokud zodpovíte jednoduchou otázku: Jaká je vaše vysněná dovolená?

Své odpovědi vkládejte buď na blog do komentářů pod tento příspěvek nebo na Facebook do komentářů pod připnutý odkaz na soutěž.

Soutěž začíná dnes 27.6.2016  a končí o půlnoci 9.7.2016
10.7.2016 vygenerujeme tři vítěze, kteří se mohou těžit na výhru.

Těšíme se na vaše odpovědi,Děkujeme15 komentářů:

 1. Moje vysněná dovolená je podívat se jednou se svou dcerou a přítelem do Paříže nebo někam k moři, kde jsou delfíni :) ležet ma pláži, koupat se v moři a hlavně být se svojí rodinou. :)
  silvous96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Kdybych si mohla vybrat dovolenou, tak bych jí chtěla strávit stejně jako vloni - s manželem a dětičkama v domku na pláži, bylo to super.
  macu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ráda bych jela s rodinou k moři, někam daleko od ruchu a do bezpečí. Bydlet v nějaké chatičce přímo u moře a užívat si rodiny. Ještě si pár let počkáme:-))(saui.dj@seznam.cz)Šárka

  OdpovědětVymazat
 4. Na Mauricius .... Sbalena bych byla v "cuku letu" sochorovanela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Zní to asi divně, ale žádnou vysněnou dovolenou nemám. I ta zdánlivě nejlepší dovolená bez správných lidí ztrácí kouzlo. witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem se vždycky chtěla podívat do Anglie. Bojím se, že teď už to bude o dost složitější... Vyčítám si, že jsem se tam měla podívat dříve :( slunicko1321@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Moje vysněná dovolená by byla nejlépe s manželem a našimi dvěma dětmi, je jedno kde, klidně i v Čechách, někde u vody�� Od doby co jsme spolu, jsme ještě nikde nebyli.

  OdpovědětVymazat
 8. Muj sen je urcite USA. Ale to je ted s prijmem na materske trochu nerealne :-) Jinak moc snim o obytnaku. Sbalit vse potrebne a vyrazit po Evrope, jedno kam nas to zavede, zastavit tam kde se nam bude libit a navic s pohodlim chatky na kolech :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Vysněná dovolená... Kdekoli, kde nebudu vařit, uklízet, vyřvávat si hlasivky, kde se prostě jen stulím do teplé náruče a budit se budu kávou do postele... Jinak, než v rozlitém stavu :/

  OdpovědětVymazat
 10. Vysněná dovolená? Může to znít kýčovitě, ale s mužem a synem kdekoli, ale momentálně má prim dovolená u moře. Ty krásné chvíle spolu, cáchání v moři a večerní procházky se zmrzlinou mi nikdo nikdy nevezme:-)

  OdpovědětVymazat
 11. vysněná dovolená je kdekoliv, kde nebudu muset vařit, uklízet a bude tam teplo. :-) I když vím, že by se mi strašně stýskalo po dětech a každý den bych volala domů, chtěla bych si dát týden jen s manželem někde v teple s all inclusive.

  OdpovědětVymazat
 12. Ta příští doufejme :) už pojedeme 3,s naší tou dobou už roční dcerkou k moři, kam ještě nevíme to bude záležet na situaci ve světě :)
  Na žádnou jsem se víc netěšila

  OdpovědětVymazat
 13. vysněná dovolená je se synem jet k moři na krásnou pláž ,užívat si sluníčka a moře :-)

  OdpovědětVymazat
 14. moje vysněná dovolená je momentálně velmi jednoduchá a zároveň nedosažitelná - aspoň jeden celý den bez dětí kdy si budu moct dělat vše jak se mi bude zrovna chtít :-D
  jinak z těch zajímavějších představ aktuálně vede roadtrip na Rujánu, no, snad příští léto :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Moje vysnena dovolena je momentalne v klidu, komfortu a ve trech s muzem a malym señorem, kdekoliv...kdekoliv, kde o nas bude postarano dobre a kvalitne od jidla az po nocleh...uz jsme toho v exoticnu najezdili dost, takze bych nepohrdla nejakym krasnym mistem nekde v alpach s nejakym famoznim vyhledem

  OdpovědětVymazat