čtvrtek 16. června 2016

Recenze: Dekorace s vůní moře

Co si budeme povídat, i když astronomicky ještě léto nezačalo, už ho všichni cítíme ve vzduchu a začíná těšení na dovolenou. My budeme brzy odjíždět na Korsiku a holky už se moře nemůžou dočkat. Tak jsem se rozhodla, že je trochu naladím a vybrala jsem jim samolepky Velryby a lodě, které nám teď zvelebují vstup do pokojíčku. Poprvé jsem se spokojeností objednávala přes www.biano.cz, kde najdete nejen spoustu zajímavého zboží, ale hlavně inspirace od profesionálních designérů.


Myslím, že nemusím představovat samolepky na zeď a další hladké povrchy, protože teď zažívají velký boom. Mně se moc líbí, že se dají kdykoli sloupnout a motivy vyměnit. Nemám ráda stereotyp a tohle je ideální příležitost, jak osvěžit domov, kdykoli vás přepadnout choutky na změnu. A že je výběr veliký. Já jsem vybírala několik dní, přemýšlela, jestli vybrat něco něžného, něco veselého, nebo některý z krásných nápisů. Nakonec jsem se ale držela "Matek na palubě" a vybrala i s příslibem brzkého léta mořský motiv. Celou nabídku motivů najdete zde: https://www.prodeti.cz/vyhledavani?search=samolepka?utm_source=matkynapalubu&utm_campaign=ambasador&utm_medium=web

Musím ale říct, že jsem byla trochu nervózní, před několika lety, když začínala vlna samolepek, jsem si jich pár objednala a ještě než jsem je sloupla z folie, tak se celé potrhaly. Manipulace byla to, čeho jsem se nejvíc obávala. Jak to dopadlo? 

Samolepky přišly takto pěkně na jednom papíru, smotané v ruličce. Jelikož jsem se rozhodla, že je budu lepit na dveře, tak jsem si vlnky rozstřihla na půlky, aby se mi na ně vlezly. 


Aplikace prvních samolepek pro mě byla trochu neohrabaná, naštěstí jsou samolepky pevné, takže jsem se nebála, že si je potrhám, a když jsem je špatně nalepila, lehce šly bez poškození přelepit. Nakonec se mi nejvíc osvědčilo vystřihnout jednotlivé obrázky i s podkladem a při lepení jej opatrně sundávat. Zahlazovala jsem kartou (např.kreditkou).A výsledek? Sem tam se mi bublinka vloudila, ale samolepky byly na svém místě rychle. Určitě bych ocenila, kdybych na stránkách nebo v objednávce objevila tipy pro snadné nalepení.

Moc se mi líbí ta letní nálada, která teď u nás díky této dekoraci zavládla. Holky pořád chodí koukat na dveře pokojíčku, dohadují se, jaké vidí barvy, zvířátka... A Darinka už krásně říká R ve slově kormidlo :-)

Za nálepky děkuji www.prodeti.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat