čtvrtek 31. března 2016

Soutěž o knížku Ovečka Kudrlinka


Ve spolupráci s www.knihcentrum.cz máme pro vás připraveno několik krásných soutěží.

Aktuálně máte šanci vyhrát tuto milou knížku pro malé čtenáře, Ovečka Kudrlinka, která je pro snadnější čtení psána velkým písmem. V knize najdete několik příběhů, které prožívá ovečka Kudrlinka a bábrlinka, doplněné o spoustu krásných ilustrací.

Celkem soutěžíme o 3 knížky Ovečka Kudrlinka a vyhrát je můžete naprosto jednoduše!

Soutěž bude probíhat zde, na facebooku a instagramu a k zařazení do soutěže stačí přidat k jednomu (nebo klidně ke všem) ze soutěžních příspěvků komentář, jak si užíváte jara! Do komentáře tady na blogu, prosím, nezapomeňte uvést svůj email, abych vás při případné výhře mohla kontaktovat.

Z komentářů na blogu, facebooku a instagramu vždy vylosujeme jednoho výherce z daného média, takže pokud přidáte komentář na všech třech našich stránkách, budete do slosování zařazeni celkem třikrát. Pokud by však nastala situace, kdy bude vítěz vylosován vícekrát (tj.pokud se ukáže, že by mělo být na jednu adresu odesláno více knih), bude výherci odeslán 1ks knihy a vylosuje se další výherce.

Soutěžíme do neděle, 10.4.2016 do půlnoci, poté proběhne vylosování vítězů pomocí našeho generátoru.


Knihy do soutěže věnovalo
11 komentářů:

 1. S ještě nechodícími dvojčatky výletíme s kočárkem ;) Email:kralik.any@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 2. S mými dvěma raRászky si užíváme jaro plnými doušky... Tříletý Kryštůfek s radostí každý den objevuje, co se změnilo, jak raší pupeny a mění se v listy, jaké nové kytičky rostou v parku, poznává je, k tomu jezdí na kole jako zběsilý a zdolává všechny průlezky a klouzačky v okolí. Půlroční Matyášek si zcela jistě užívá, že už ho maminka na procházky tolik nenavlíká, raduje se z každé nosící i vozící procházky. A já si užívám více pohybu, sluníčka, tepla a nových objevů těch mých dvou lásek :-)
  bjedrunka@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 3. S 20 měsíční dcerkou jsme jaro přivítali návštěvou ZOO,chodíme na procházky-malá na odrážedle,navštěvujeme dětské hřiště,chodíme na pískoviště-učíme se,jak se dělá bábovička,ukazujeme si v trávě kytičky..:-)
  E-mail: luxous@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Užíváme si všemi smysly. witlucie@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 5. jara si užíváme společně s rodinkou. Chodíme společně na procházky a na výlety a také prací na zahradě.
  (e-mail: hana.bauer@seznam.cz)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Hano, stáváte se vítězkou knížky na našem blogu, budu vás kontaktovat emailem, Anežka

   Smazat
 6. jaro užíváme společně s rodinou / procházky , jízda na koloběžce a na kole / pozorujeme kvetoucí kytičky , posloucháme zpěv ptáčků
  karin.bouskova@email.cz

  OdpovědětSmazat
 7. Jezdíme na kole, na bruslích, chodíme na hřiště, na výlety ... užíváme hezkého počasí:-) luciecasarova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 8. Nejvíc si užívám procházky s kočárkem, už mám trasu okolo zahrádek a postupně sleduji jak se jaro probouzí. A když sluníčko vyhřeje lavičky tak si můžu sednout i s knížkou. hanickkka@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 9. Jaro je tu! Dnes jsme stravili prakticky cely den na zahrade. Deti spokojeny, dospeli tez. Na jare je proste nejlip! Petrazach@email.cz

  OdpovědětSmazat
 10. Chodíme ven. Jsme venku pořád. Sbíráme pampelišky, sedmikrasky, pozorujeme ptáčky a uzivame si slunicko naplno :).
  Stankovaev@gmail.com

  OdpovědětSmazat