úterý 8. března 2016

Další nákup u Rohlíka, spokojenost převeliká

A je to tady! Holky mají neštovice a my se minimálně dva týdny nepodíváme mezi lidi. Jsem ráda, že nákup z tepla domova a doručení až ke dveřím  už dneska není žádné sci-fi a já už si téměř rok nechávám vozit jídlo doslova pod nos od rohlik.cz.

Pokud patříte mezi ty, co ještě nad online nákupy váhají, tak doporučuji vyzkoušet. Neumím už si mateřskou bez této služby představit. Nemusím řešit nemocné děti, že je venku nečas, nebo jak se ponesu z obchodu s taškami a dvěma dětmi.

Ale kromě pohodlí se mi na tomhle líbí ještě jedna věc. Ochota a na prvním místě spokojenost zákazníka. Vlídné slovo a omluva, pokud se nákup zpozdí, nebo je chyba v nákupu. Potraviny vybrané s pečlivostí. A široký sortiment i pro lidi jako já, kteří chtějí nakupovat co nejkvalitněji. Možnost vybrat si z běžných produktů, bio produktů, zahraniční kuchyně, nebo farmářské potraviny.

A my maminky (i ty, co teprve dítko očekávají) máme na "rohlíku" klub Rohlíček, díky kterému ušetříme a máme spoustu dalších výhod!


Jak to funguje?

Pokud ještě služeb nevyužíváte, je samozřejmě potřeba se zaregistrovat na rohlik.cz a následně do Rohlíčku. Registrace je bezplatná a naprosto nenáročná. 

Díky klubu získáváte mnoho výhod, mezi kterými je třeba doprava zdarma v čase od 10 do 15 hodin a vrácení  až 5% z částky nákupu v kreditech na váš účet. 2% jsou za nákup a 3% za platbu přes službu Twisto. K narozeninám a svátku vašeho dítěte vás čeká dárek. Jedinou podmínkou k čerpání výhod je každý měsíc nakoupit z dětské sekce za 500Kč, což si myslím, že je s malými dětmi raz dva. Výhody klubu jsem hned otestovala a prošmejdila celou dětskou sekci. Pleny a mléka už se nás netýkají, ale líbilo se mi, že má "rohlík" v sortimentu eko pleny a mléka bez palmového oleje. 

Já jsem dětem nakoupila produkty od Babybio (bez PO), ovocné kapsičky Délis, organické ubrousky, které jsou rozložitelné a dají se splachovat v záchodě, kukuřičné lupínky od BioNebio, ovocné mošty a dětskou zubní pastu Lavera - bez fluoridu. 
Zajímala by vás na něco recenze? :-) 

Využíváte nákupu online, je něco, co vám při nákupech chybí? 

Těším se na vaše zkušenosti, 

Anežka

P.S: 

Na závěr přidávám krátké video z vybalování. Omlouvám se za kvalitu, bylo to spontánně natočené, když holky vybalovaly a bez stativu se mi dost klepaly ruce. článek je sponzorován


Žádné komentáře:

Okomentovat