středa 17. února 2016

Čteme: Gerlichovo knižní loutkové divadlo

Dneska vám z naší knihovničky představím moji srdcovou záležitost. Nejde vlastně ani tak o knížku a čtení, jako spíš o divadélko a hraní, ale v knihovničce ho máme zařazeno, tak věřím, že i v této rubrice je správně a že vás nadchne stejně jako mě :-)

Firmu Gerlich, ze které divadélko pochází, mám celkově velice ráda, protože pracují se dřevem, vyrábí nádherné hračky, ale i hřiště pro děti. Jejich dřevo je certifikované a navíc jsou hračky vyráběny v chráněné dílně, takže je mi jejich přístup velice blízký.

Gerlichovo knižní loutkové divadlo  máme ve formě pohádky O Perníkové chaloupce.V Perníkové chaloupce naleznete čtyři postavy, Jeníčka a Mařenku, tatínka a ježibabu a  čtyři scény. 

Celá krabice jde velmi jednoduše rozložit a složit a vytvoří se vám krásná scéna (na fotce nemám ty okraje přeložené, jak by správně měly být). A když divadélko dohrajete, lehce jej zase složíte a sbalíte do krabičky :-) 


Na webu firmy Gerlich najdete také úžasné loutkové divadlo ve velkém provedení v dřevěné krabici: http://shop.gerlich-odry.cz/1585-gerlichovo-loutkove-divadlo.html

Máte doma také nějaký skvost, který si opatrujete jako oko v hlavě? :-) 

  • tento článek není sponzorovánŽádné komentáře:

Okomentovat