pátek 15. ledna 2016

Recenze: Zebra&Me kapsičky


Existuje dítě, které nemiluje ovocné kapsičky? Naše holky by je mohly jíst klidně celodenně, jenže pokud jim chci dopřát kvalitní přesnídávku, tak se tahle svačinka pěkně prodraží. Naštěstí se na našem trhu rychle začaly objevovat tyhle kapsičky - obaly na přesnídávku, které si naplníte podle libosti přesnídávkou jakou chcete a můžete ji používat opakovaně.


Ke mně se dostaly tyto zebří kapsičky Zebra&Me, které nejen že poslouží, ale taky krásně vypadají. Víčko a ústí je stejné jako u klasických jednorázových kapsiček, tady se mi líbí i vychytávka, kterou si můžete přikoupit, náustek proti rozlití, na který můžete mrknout ZDE.


Kromě toho, že díky opakovatelně použitelným kapsičkám hodně ušetříte, jsou taky praktické v tom, že se dají mýt v myčce a nebo je můžete dát do mrazáku. Naplnit je můžete podle chuti dítěte, přesnídávkou, jogurtem, tvarohem, smoothie nebo i zeleninovým pyré. 

Vespod kapsičky je rychlouzavírací zip, který usnadní naplňování a následné vymytí. Kapsička pojme až 150ml jídla, což je taky fajn, protože dětem většinou obsah těch kupovaných nestačí a dožadují se další. 


Pokud vás kapsičky zaujaly, aktuálně je na ně i sleva na Proděti.cz

3 komentáře:

  1. Chci se zeptat, zda se zavírání na zip časem neochodí a kapsička se sama otvírá, když se na ní zmáčkne? Mám špatnou zkušenost s vakuovými pytli na skladování oblečení, u těch se mi ten zip vždy rozbil.

    OdpovědětVymazat
  2. Zkuste i variantu www.plnitelnekapsicky.cz s českým designem, jsou super

    OdpovědětVymazat
  3. Souhlasím, kapsičky jsou vynikající, máme ty stejné se vzorem astronauta, kupovala jsem zde http://www.pulzsro.cz/kat/kapsicky-na-presnidavku

    OdpovědětVymazat