neděle 29. listopadu 2015

Vánoční výzva - Aktivní Matky na palubu!


A je to tady! Prosinec za dveřmi a v pondělí večer se dočkáte již prvního úkolu :-)

Protože se říjnová výzva moc líbila a na jejím konci nás úplně dojaly kladné reakce, rozhodly jsme se pokračovat i v prosinci :-)

Na facebooku se tak můžete přidat mezi nás do skupiny Aktivní Matky na palubu! - Vánoční výzva :-)

Každý den, celý prosinec, se můžete těšit na vánočně laděné úkoly a také spoustu dárečků!Chystáme pro vás adventní dárečkový kalendář, kdy až do Štědrého dne, má každý den jedna z vás získat malý dáreček za splněnou denní výzvu.


Na konci vás opět čeká hlavní dárek, který získá jedna vylosovaná z těch, co splní 25 výzev z celého měsíce!

Přidejte se k nám!Ptáte se, o co jde a jak bude výzva probíhat?

  • Výzva bude probíhat od 1. prosince do 31. prosince
  • Na každý den bude vyhlášeno téma, které zpracujete, vyfotíte a fotku potom vložíte do naší skupiny „Aktivní Matky na palubu! - Vánoční výzva“, do příslušného alba
  • Témata se snažíme vymýšlet tak, abyste je mohli plnit všichni, náročnost a provedení úkolu si volíte sami
  • Cílem výzvy je hlavně se bavit, protrhnout stereotyp na mateřské a třeba i vyzkoušet nové věci, překonat sami sebe :-)
  • Témata budou vánoční, abyste si vánoční přípravy pořádně užili a naladili tu správnou atmosféru
  • Účastnit se můžete s celou rodinou


A jak to tedy přesně bude? Pro ty, co s námi plnili říjnovou výzvu, prosím POZOR, drobná změna pravidel

  • Každé téma bude vyhlášeno již večer předešlého dne (tj.téma na 1. prosince bude vložen 30. listopadu, úkol na 2. prosince bude vložen 1. prosince atd.) a bude viset připnuté na zdi skupiny, plus jej najdete v albu
  • Protože ve skupině nejde naplánovat vložení příspěvku na určitou hodinu a v říjnové výzvě to bylo komplikované, tentokrát bude výzva vyhlášena předešlý den mezi 20:00 a 22:00
  • Každé téma bude mít založené své album, označeno názvem „Výzva č.X – Název tématu“. Fotky z dané výzvy VKLÁDEJTE DO ALB a komu nejde fotka nahrát přes mobil, VLOŽÍ FOTKU POD PŘIPNUTÝ PŘÍSPĚVEK (jen pozor, připnutý příspěvek bude viset nahoře vždy do vyhlášení další výzvy)
  • Příspěvky dané výzvy můžete vkládat vždy od půlnoci do půlnoci (např.1.12. Od 00:00 do 23:59)

Dárky 

- dárečky nám věnovali sponzoři, kterým moc děkujeme :-) 

První fáze dárečků bude do 24. prosince (včetně), kdy bude každý den vylosována jedna z vás, která splnila výzvu předešlého dne. 

Ve druhé fázi bude ve hře hlavní dárek a ten vyhraje jedna z vás, která bude vylosována z těch, které splnily 25 výzev z celého měsíce ;-) 

POZOR - vzhledem k vytíženosti pošty budeme v prosinci posílat výhry jen z prvního týdne, maximálně dvou, aby se nám balíčky nezatoulaly ve vánočním chaosu, zbytek dárků odešleme hned v novém roce :-) Prosíme vás tak o trpělivost, výzvu tvoříme dobrovolně bez zisku v našem volném čase, snažíme se udělat co nejvíc, abychom si to užily :-)

Těšíme se na vás a vaše příspěvky! 

Žádné komentáře:

Okomentovat